طراحی سایت ورزشی هدف پویان جوان قم که در رشته های هندبال و فوتسال در 2 بخش مردان و زنان است که فعالیت غیر رسمی خود را از سال 1389 آغاز کرده است و از سال 1392 به عنوان باشگاه رسمی ثبت شده است.

طراحی سایت ورزشی هدف پویان قم به عنوان یکی از نمونه کار های شرکت نوپرداز می باشد که به معرفی و ارائه خدمات این مجموعه ورزشی پرداخته است. اعضا حاظر در این مجموعه در رشته های هندبال و فوتسال در بخش های مردانه و زنانه فعالیت دارند. شرکت نوپرداز با استفاده از کادری مجرب قصد دارد با طراحی وب سایتی مناسب، خواسته های مورد نظر مشتریان خود را برآورده نماید. توجه به طراحی سایت به صورت واکنش گرا و سئو و بهینه سایت از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار در پیشرفت وب سایت شما خواهد بود. رائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت ها از دیگر خدماتی است که شرکت نورداز به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با متخصصان شرکت نوپرداز تماس حاصل نمایید. 

در طراحی این سایت کلیه مراحل پیاده سازی شامل:
تحلیل و آنالیز وب سایت، طراحی ساختار، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی قالب گرافیکی سایت و برنامه نویسی سایت بصورت کاملا اختصاصی پیاده سازی گردیده است.
هدف پویان جوان در سال 94 برای نخستین بار به لیگ برتر هندبال زنان ایران راه یافت و تاکنون در 2 دوره متوالی این مسابقات حضور داشته است. طراحی این وب سایت توسط تیم تخصصی شرکت و در مدت زمانی کوتاه انجام شد.

با توجه به اهمیت بالای طراحی سایت های ریسپانسیو و سرعت وب سایت ها در موتور های جستجو متخصصان شرکت نوپرداز تلاش می کنند تا وب سایت مدنظر شما را با بهترین سرعت و قابل نمایش در تمامی دستگاه ها تهیه نمایند. توجه به قوانین سئو و بهینه سازی وب سایت از جمله نکاتی است که موفقیت وب سایت شما را در پی خواهد داشت. استفاده از روش های نوین طراحی سایت و کدنویسی حرفه ای و همچنین امنیت بالای وب سایت ها از جمله مهم ترین عواملی است که در شرکت نوپرداز مورد توجه قرار می گیرد.

شرکت نوپرداز افتخار دارد با بهره بردن از تیمی با مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی شما را در این امر یاری کند. شما می توانید جهت ثبت نمودن درخواست طراحی سایت ورزشی یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد با ما در تماس باشید.

  • تاریخ
  • زبان های برنامه نویسی: PHP, Mysql, HTML5, JS
  • مشاهده پروژهنمایش وب سایت