طراحی سایت و اپلیکیشن نوبت دهی پزشکان

طراحی و ساخت سایت نوبت دهی پزشکی با نرم افزار نوبت دهی نوپرداز به همراه اپلیکیشن موبایل

نسخه 4 سال 1401

طراحی سایت نوبت دهی نوپرداز

معرفی نرم افزار نوبت دهی پزشکی نوپرداز

ما در نوپرداز طراحی سایت نوبت دهی پزشکی بسیار کاملی را طراحی و برنامه نویسی کرده ایم که دارای کنترل پنل های دسترسی متعدد به همراه اپلیکیشن موبایل میباشد. با خرید این نرم افزار می توانید وب سایت نوبت دهی آنلاین مانند (دکتردکتر - پذیرش۲۴ - دکترتو - دکترساینا - اسنپ دکتر و...) راه اندازید کنید.

نوبت دهی و رزرو نوبت

در طراحی سایت نوبت دهی امکان جستجو بر اساس استان / شهر / تخصص / نام پزشک - مطب - مرکز درمان وجود دارد. و پس از انتخاب پزشک توسط کاربر وارد صفحه پزشک یا مرکز درمان شده و ضمن مشاهده اطلاعات کامل پزشک که شامل درباره من / تخصص ها / افتخارات و جوایز / شبکه های اجتماعی/ مشاهده آدرس مطب ها و تلفن تماس مطب ها اقدام به دریافت نوبت بر اساس تقویم موجود می نماید. که پس از دریافت نوبت رسید نوبت به کاربر تحویل داده و پیامکی شامل کد پیگیری - آدرس - تلفن تماس - تاریخ و ساعت مراجعه میباشد.

و همچنین کاربر می تواند با رود به حساب کاربری خود نوبت های اخذ شده را مشاهده نماید.

مشاوره آنلاین و رزرو مشاوره تلفنی

از دیگر مزیت های طراحی سایت نوبت دهی ایجاد سیستم مشاوره آنلاین با پزشکان میباشد. که پزشکان می توانند با تعریف زمان آنلاین بودن اقدام به مشاوره به بیماران نمایند. و کاربران سایت با جستجو بر اساس شهر / تخصص با پزشک و پرداخت مبلغ حق مشاوره به پزشک خود گفتگو میکند. 

در محیط گفتگو امکان تایپ نوشتاری - ارسال فایل - ارسال تصویر و تماس تلفنی وجود دارد. به اینصورت که شماره تلفن پزشک به بیمار یا کاربر نمایش داده نخواهد شد.

درآمدزایی از این قسمت به اینصورت میباشد که شما بابت هر مشاوره از پزشک به صورت درصدی پورسانت دریافت می کنید. و مانند نوبت دهی تمام مبلغ به حساب شما واریز شده و پزشکان با درخواست تسویه حساب مبلغ خود دریافت میکنند.

پرسش و پاسخ

یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت نوبت دهی پرسش و پاسخ میباشد. که کاربران با پرداخت مبلغ معین بابت هر پرسش اقدام به ایجاد پرسش در سایت میکنند. پزشکان این پرسش ها را در پنل کاربری خود مشاهده کرده و به آن ها پاسخ میدهند. و پزشکان از این طریق درآمد زایی خواهند داشت. راه اندازی این سیستم باعث ماندگاری سایت شما و همچنین تولید محتوی سایت شما کمک میکند.

اخبار و مطالب

و دیگر امکان مهم طراحی سایت نوبت دهی نوپرداز امکان وبلاگ میباشد که شما می توانید در کنار وب سایت نوبت دهی یک سایت خبری یا مجله اینترنتی کامل داشته باشید مطالب خود را در دسته بندی هایی که قبلا از طریق پنل مدیریت ایجاد کرده اید منتشر کنید. قسمت وبلاگ (مدیریت محتوی) امکانات کامل یک سایت خبری را دارا میباشد. که شامل ( دسته بندی مطالب - ارسال نظرات ۰ مدیریت نظرات - ویرایش اخبار - جستجو گزارشگیری مطالب - نمایش مطالب مشابه - برچسب های مطلب - مطالب پربازدید - آخرین مطالب و... ) را دارا میباشد.

اپلیکیشن اندروید و IOS

در کنار وب سایت یک اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی برای بیماران و کاربران موجود است که از طریق اپلیکیشن می توانند تمام امکاناتی که کاربران در سایت از آن استفاده میکنند در اپلیکیشن هم از آن استفاده کنند. مانند ( دریافت نوبت/ جستجو پزشکان / مشاهده پروفایل پزشک / مشاهده پروفایل بیمارستان ها / مشاهده نوبت های اخذ شده / دریافت مشاوره آنلاین / ارسال پرسش و پاسخ / مشاهده مطالب و اخبار / تنظیم حساب کاربری ) را دارا میباشد.

در اپلیکشین ما امکان زیبایی را فراهم کرده ایم که پس از اینکه کاربر اقدام به دریافت نوبت نماید از رسید نوبت یک Screenshot در گالری گوشی ذخیره میشود که چنانچه به هر دلیلی نتوانست به اپ دسترسی پیدا کند از این طریق بتواند نوبت خود را داشته باشد.

در کنار تمام این مزایا ما سیستم ارسال پیامک بسیار حرفه ای را در نظر گرفته ایم که نقش مهمی را در سیستم دارد. در موارد زیر سیتسم اقدام به ارسال پیامک می نماید:

پرونده الکترونیک

یکی از ویژگی های طراحی سایت نوبت دهی ایجاد امکان در کنترل پنل پزشکان برای ساخت پرونده الکترونیک برای بیماران میباشد. که هر پزشک می تواند فرم های مختلفی را طراحی کند و برای هر مراجعه کننده آن فرم را تکمیل کند.

ایجاد صفحات دلخواه

امکان ایجاد طراحی و ساخت صفحات دلخواه مانند صفحه درباره ما - صفحه آموزش کار با سامانه نوبت دهی پزشکی

 • ارسال پیامک شامل نام کاربری و رمز عبور پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن
 • ارسال پیامک شامل ( نام پزشک - نام مطب - آدرس مطب - شماره تماس مطب - کد پیگیری - تاریخ مراجعه - زمان نوبت ) پس اخذ نوبت به بیمار
 • ارسال پیامک شامل ( نام بیمار - تاریخ مراجعه - زمان مراجعه - نام مطب ) پس اخذ نوبت به پزشک
 • ارسال پیامک یادآوری نوبت به بیمار در روز نوبت
 • ارسال پیامک بازگردانی رمزعبور به کاربران
 • ارسال پیامک پس از دریافت مشاوره به کاربر و پزشک
 • ارسال پیامک در صورت هرگونه پرداخت آنلاین به کاربران
 • ارسال پیامک از پس بررسی و احراز هویت پزشکان و مراکز درمان
 • ارسال پیامک تسویه حساب پزشکان به مدیر سایت
 • ارسال پیامک پس از تسویه با پزشکان به پزشک یا مدیر مرکز درمان
 • ارسال پیامک هنگام لغو نوبت به بیمار
 • ارسال پیامک هنگام لغو نوبت به پزشک یا مدیر مرکز درمان 

امکانات طراحی سایت رزرو نوبت نوپرداز

شرح خدمات و امکانات و ویژگی های طراحی سایت رزرو نوبت

صفحه اصلی

جستجو / معرفی سایت

صفحه اصلی پرتال و سیستم نوبت دهی شما میباشد که امکان تغییر ظاهر و شکل نمایش آن بصورت اختصاصی وجود دارد در این صفحه امکان جستجو بر اساس استان / شهر / تخصص / نام پزشک و مرکز درمان وجود دارد و همچنین می توانید در این صفحه لیست بهترین پزشکان را نمایش دهید انتخاب پزشکان بصورت دستی و سیستمی امکان پذیر میباشد. از دیگر امکانات این صفحه نمایش چکیده ای از مطالب و اخبار سایت و لینک های ثبت نام، ورود و لینک های اختصاصی صفحات معرفی شما میباشد

برترین پزشکان

برترین پزشکان و مراکز درمانی

در این بخش می توانید لیست برترین پزشکان را در صفحه اصلی خود نمایش دهید اینکار به پزشکان برای بهتر دیده شدن کمک زیادی میکند

جستجو

نتایج جستجو پزشکان و مراکز درمان

در این بخش کاربران / پزشکان / منشی ها می توانند با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور به سیستم وارد شوند و هر کدام بعد از ورود به پنل کاربری خود هدایت می شوند.

صفحه پزشکان

صفحه نوبت دهی پزشکان و مراکز درمان

به هر کدام از پزشکان و مراکز درمانی که در سایت ثبت نام کرده و یا ایجاد شده اند یک صفحه اختصاصی داده می شود که پزشکان می توانند اطلاعات خود را در آن وارد کنند. این اطلاعات شامل نام مطب یا مرکزدرمان / آدرس / تلفن تماس / درباره من / نمایش نوبت های امروز نمایش خدمات مطب نمایش اطلاعات ساعت ها و پذیرش نوبت، نمایش مطب یا مرکز درمان بر روی نقشه امکان مسیریابی با Waze و Google او همچنین امکان دریافت نوبت و مشاوره آنلاین میباشد.

برنامه نوبت دهی

نمایش روزهای قابل رزرو برای دریافت نوبت

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید کاربر بر روی تقویم می تواند روزهای قابل رزرو که با رنگ سبز مشخص شده اند را کلیک کرده و از زمان های موجود نوبت اخذ نماید

زمان های قابل رزرو

نمایش زمان های قابل رزرو در نوبت دهی

پس انتخاب روز مورد نظر بر روی تقویم لیست ساعت ها و زمان های قابل رزرو به کاربر نمایش داده می شود که کاربر می تواند یکی از زمان ها را انتخاب کند

نوبت دهی

صفحه ذخیره نوبت

در این بخش کابر با انتخاب روز و ساعت به این صفحه هدایت میشود و قبل از ثبت نوبت خود را مشاهده می کند و با انتخاب درگاه بانکی یا پرداخت از کیف پول نوبت صادر می شود.

مشاوره آنلاین

درخواست مشاوره آنلاین با پزشک

در این قسمت کاربر می تواند بصورت آنلاین از پزشک مشاوره دریافت کند

اتاق گفتگو

Chat / گفتگوی آنلاین با پزشک

در اتاق گفتگو با پزشک بصورت آنلاین و در محیطی امن و خصوصی گفتگو کنید. در این محیط می توانید فایل و تصاویر برای پزشک ارسال کنید

نمایش بر روی نقشه

مسیریابی آنلاین تا درب مطب

از ابزارها و امکانات جدید برنامه امکان نمایش مطب بر روی نقشه و همچنین مسیریابی آنلاین فقط با یک کلیک توسط برنامه های محبوب Waze و Google Map میباشد.

ورود

ورود به حساب کاربری

در این قسمت لیست تمام پزشکان و مراکز درمان که در سامانه ثبت شده اند نمایش داده می شود و کاربر می تواند براساس فیلترهای موجود پزشک مورد نظر خود را پیدا کند

عضویت

عضویت کاربران

کاربران با وارد کردن فیلدهای درخواست شده در سیستم عضو می شوند احراز هویت آنها شماره موبایل و کدملی میباشد که نمی تواند تکراری و نادرست باشد.

کیف پول

کیف پول کاربران

یکی از ویژگی های مهم سیستم نوبت دهی نوپرداز امکان کیف پول میباشد کاربران می توانند کیف پول خود را به هر مقدار که می خواهند شارژ کنند و از آن در پرداخت های داخل برنامه استفاده کنند

نوبت های من

مشاهده سوابق نوبت های اخذ شده

در حساب کاربری هر کاربر امکانی وجود دارد که می تواند سوابق نوبت های دریافت شده را با جزییات کامل بررسی و مشاهده کند. که شامل زمان رزرو / نام پزشک / آدرس مطب / تلفن / تاریخ نوبت / ساعت نوبت و کد پیگیری و اطلاعات بیشتر میباشد.

ثبت نام پزشکان

صفحه ثبت نام پزشکان

ثبت نام پزشکان در سایت نوبت دهی امکان پذیر میباشد و سیستم به اینصورت میباشد که از پزشکان بصورت سالانه / ماهانه حق عضویت دریافت می کند و همچنین بعد از ثبت نام برای فعال شدن حساب کاربری پزشکان نیاز به تایید دستی و احراز هویت آنها میباشد. که تمام این فرایند از طریق پیامک به پزشک اطلاع داده خواهد شد.

داشبورد پزشکان

داشبورد حساب کاربری پزشکان

به هر پزشکی که در سایت شما ثبت نام کرده باشد حساب کاربری ویژه ای داده خواهد شد. که شامل امکانات متنوع مانند: مدیریت مطب / باز کردن و بستن مطب / مدیریت بیماران / مشاهده گزارشات نوبت ها / جستجو در نوبت ها / نمایش آمار و اطلاعات کامل از فعالیت مطب / امکان ثبت نوبت دستی / ایجاد منشی با دسترسی اختصاصی / پرداخت حق عضویت / درخواست های تسویه حساب / مشاهده مشاوره ها / کیف پول / ویرایش اطلاعات حساب کاربری میباشد

برنامه ریزی مطب

برنامه ریزی سیستم نوبت دهی مطب

پزشکان در پنل کاربری خود می توانند مطب خود را بر اساس روزهای هفته و ساعت های صبح و بعد از ظهر و با انتخاب روزهای تعطیل برنامه ریزی کنند تا نوبت دهی به راحت و بدون دردسرس داشته باشند.

انتخاب روزهای تعطیل

انتخاب روزهای تعطیل در برنامه ریزی مطب

پزشکان می توانند در قسمت برنامه ریزی مطب روزهایی که می خواهند نوبت دهی در آن تاریخ انجام نشود را مشخص کنند با اینکار مطب در آن روز تعطیل می شود. اینکار باعث بهتر شدن و بدون خطا شدن سیستم نوبت دهی میشود.

گزارشات

مشاهده / جستجو گزارشات نوبت دهی

در این بخش پزشکان می توانند تمام نوبت دهی های انجام شده را مشاهده و از آن گزارشگیری تهیه نمایند. امکان ارسال پیامک / لغو نوبت بیمار هم در این بخش میباشد.

منشی ها

منشی های پزشکان

هر پزشک می تواند به حساب کاربری خود منشی اضافه کند که دیگر نیاز نباشد اطلاعات ورود خود را به منشی بدهد بله منشی با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی وارد حساب کاربری پزشک می شود و به قسمت هایی که پزشک برای آن مشخص نموده است دسترسی پیدا خواهد کرد.

درخواست تسویه حساب

درخواست تسویه حساب پزشکان

در این بخش پزشکان می توانند درخواست تسویه حساب مبلغ طلب نوبت های اخذ شده را داشته باشند. گزارش آن را مشاهده نمایند.

افزودن مطب جدید

مدیریت مطب ها

پزشکان می توانند مطب جدید ایجاد کنند مثلا یک یا چند مطب در یک شهر و حتی در شهر های دیگر داشته باشند و فقط کافیست اطلاعات مطب را وارد کنند و بصورت اختصاصی مطب خود را هرکدام بصورت جداگانه برنامه ریزی کنند.

داشبورد مدیریت

مدیریت سامانه نوبت دهی

نمایش چکیده ای از آمار / دفترچه یادداشت و دسترسی ها

مدیریت پزشکان

مدیریت پزشکان و حساب کاربری آن ها

از پنل مدیریت می توانید تمام پزشکان و اطلاعات آن ها را بصورت کامل مدیریت کنید و چنانچه اطلاعات آن ها ناقص باشد کامل نمایید و حساب کاربری پزشکان را مسدود کنید و همچنین می توانید تعرفه های حق نوبت و پورسانت ها را وارد کنید

مراکز درمان

مدیریت مراکز درمان

مدیریت مراکز درمان و ویرایش اطلاعات آن ها

اهراز هویت پزشکان

اهراز هویت و مدارک پزشکان

پزشکان بعد از ثبت نام اطلاعات آنها باید توسط مدیر ارزیابی و تایید شود تا دسترسی آنها فعال شود.

مدیریت اعضا

مدیریت کامل اعضا

در این بخش می توانید تمام اعضاء اعم از مدیریت / پزشکان / مراکز درمان / کاربران را مدیریت / ویرایش و حذف نمایید و همچنین می توانید کاربر جدیدی را بصورت دستی وارد سیستم و ثبت کنید

گزارش شارژ حساب کاربری

گزارش پرداخت و شارژهای کیف پول کاربران

در این قسمت شما می توانید گزارشات تمام تراکنش های مربوط به شارژ کیف پول کاربران را مشاهده و مدیریت نمایید و همچنین می توانید بصورت دستی حساب کاربران را شارژ نمایید.

گزارش حق نوبت کاربران

گزارش نوبت های اخذ شده

در این قسمت از تمام نوبت های دریافت شده گزارش تهیه نمایید حتی می توانید گزارش نوبت های پزشک یا مرکز درمان خاصی را مشاهده کنید یا در بازه تاریخی معینی گزارش تهیه نمایید این قسمت امکانات کامل و متعددی دارد.

اخبار و مطالب

امکان در خبر و مطلب در سایت

مدیریت اخبار و مطالب سایت / درج خبر جدید / ویرایش و حذف اخبار

اخبار و مطالب

امکان در خبر و مطلب در سایت

مدیریت اخبار و مطالب سایت / درج خبر جدید / ویرایش و حذف اخبار

موضوعات مطالب

دسته بندی و موضوعات مطالب

مدیریت / ویرایش و ایجاد دسته بندی های مطالب و اخبار

تنظیمات و پیکربندی

تنظیمات عمومی و امنیتی سامانه

تنظیمات عمومی / ایمیل / امنیتی / تنظمیات برنامه / پیامک ها و... تمام تنظیمات سیستم در این قسمت میباشد

شهرها

مدیریت شهرها و استان ها

مدیریت شهرها و استان ها

مدیریت تخصص ها

افزودن / ویرایش و حذف

مدیریت تخصص ها و خدمات

مدیریت تخصص ها

افزودن / ویرایش و حذف

مدیریت تخصص ها و خدمات

حق عضویت پزشکان

گزارشات پرداخت های حق عضویت پزشکان

در این بخش می توانید گزارشات مربوط به پرداخت های حق عضویت پزشکان را مشاهده کنید و مدیریت نمایید و همچنین می توانید بصورت دستی برای پزشک خاص حق عضویت ثبت کنید. یکی از امکانات مهم سیستم نوپرداز امکان فعال و غیرفعال کردن سیستم پرداخت حق عضویت برای پزشکان میباشد

صفحات

مدیریت صفحات

در این قسمت شما می توانید صفحات دلخواه ایجاد کنید صفحات از قبیل درباره ما - قوانین و مقررات و..

ایجاد صفحه جدید

ایجاد صفحه جدید

فیلدها و اطلاعات مربوط به ایجاد صفحه جدید

تبلیغات

ایجاد پکیج های تبلیغات

در این قسمت می توانید پکیج های تبلیغات ایجاد کنید تا کاربران بسته های ایجاد شده را بصورت آنلاین سفارش و مبلغ آن را پرداخت کنند. تا از خدمات شما بهره مند شوند

Cron job

Cron اختصار یافته کلمات Command Run On میباشد. Cron به نام UNIX Scheduler نیز معروف است. cron در واقع یک پروسس سیستمی است که به طور خودکار وظایف مشخص شده در وهله های زمانی معین را برای شما انجام میدهد.

Seo Friendly Url

ساختار URl Seo Friendly

Seo Friendly Url به معنی آدرس های دوست داشتنی است. آدرس های کوتاه با کلمات کلیدی مرتبط با محتوی شما که باعث درک بهتر موتورهای جستجو شده و افزایش رتبه بندی شما در گوگل را شامل میشود

وب سرویس API

سرویس Api سیستم خبری

یکی از ویژگی های مهم سیستم خبری نوپرداز دارا بودن سرویس Api میباشد. این امکان باعث میشود شما بتوانید سیستم خبری خود را به نرم افزارها - اپلیکیشن ها و... متصل نمایید

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین

برای کسب و کارهای اینترنتی داشتن اپلیکیشن یک امر اجتناب ناپذیر میباشد. در کنار وب سایت ساخت اپلیکیشن نوبت دهی پیشرفته آماده کرده ایم که امکانات متععد و بسیاری را دارد. و به شما در بازار رقابت در حوزه فعالیت خود کمک میکند. در زیر تصاویری از محیط اپلیکیشن نوبت دهی و مشاوره آنلاین آمده است

دمو و پیش نمایش بخش کاربران

برای دریافت اطلاعات ورود و دمو از طریق واتس اپ با شماره 09192518919 تماس بگیرید

آدرس http://nopardaz-nobat.ir/
نام کاربری بیمار تماس بگیرید
رمز عبور بیمار تماس بگیرید

سوالات متداول در طراحی سایت نوبت دهی

سوالات متداول در طراحی سایت نوبت دهی پزشکی و ساخت سایت نوبت دهی بصورت اختصاصی به سوالات شما پاسخ داده ایم

 • مدت زمان انجام طراحی و پیاده سازی چقدر است؟

  چنانچه از نرم افزار نوبت دهی پزشکی نوپرداز که شامل وب سایت و اپلیکیشن موبایل میباشد را خریداری کنید مدت زمان آن ۱۰ روز میباشد. ولی اگر سفارش یک پروژه اختصاصی را داشته باشید نسبت به شرح و کلیات سفارش شما زمان بندی اعلام خواهد شد.

 • پلتفرم نرم افزار نوبت دهی نوپرداز چگونه است؟

  نرم افزارنوبت دهی مراکز درمانی (بیمارستان ها - کلینیک ها)، مطب ها به همراه اپلیکیشن موبایل نوبت دهی می باشد که بر اساس فریمورک اختصاصی به زبان محبوب PHP / MYSQL کدنویسی شده است.

 • قالب های نوبت دهی آنلاین نوپرداز به چه شکل طراحی شده است؟

  سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی نوپرداز در قالب های متفاوت طراحی و پیاده سازی شده است که شامل ۳ قالب انتخابی و همچنین امکان طراحی قالب اختصاصی برای آن هم وجود دارد.

 • آیا وب سایت نوبت دهی دارای اپلیکیشن میباشد

  بله سیستم نوبت دهی دارای یک نسخه تحت وب و همینطور یک نسخه اپلیکیشن اندروید میباشد. که می توانید برای تهیه نسخه ios سفارش اختصاصی دهید

 • آیا وب سایت پزشکی طراحی شده واکنشگرا است؟

  بله تمام سایت های که با سیستم مدیریت محتوی نوپرداز طراحی می گردد واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

 • پس از سفارش و راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن پشتیبانی چگونه است؟

  تمام محصولات شرکت دارای خدمات پشتیبانی و گارانتی ۳ ماهه رایگان جهت رفع موارد و تغییرات میباشد. که در ساعات اداری صورت میگیرد و چنانچه قصد پشتیبانی بصورت مداوم را دارید می توانید قرارداد پشتیبانی سالانه یا ۶ ماهه با شرکت امضاء نموده و از این خدمات که شامل پشتیبانی ۲۴ ساعته - رفع باگ - انجام تغییرات - برنامه نویسی امکانات و ویژگی های جدید ارائه شده توسط شما میباشد

 • آیا میزبانی وب (هاست) هم دارا میباشد؟

  شرکت نوپرداز دارای سرورهای اختصاصی در ایران و آلمان بوده و میتواند وب سایت شما را بصورت اختصاصی با Uptime 99% میزبانی کند.
  در بسته های میزبانی هزینه میزبانی وب بصورت جداگانه میباشد.

 • برای راه اندازی وب سایت به چه میزان فضای میزبانی وب نیاز داریم

  عموما برای یک سایت شرکتی و اطلاع رسانی می توانید با 2 گیگابایت فعالیت خود را شروع کنید و نوپرداز تا هر مقدار فضایی که شما بخواهید می تواند در اختیار شما قرار دهد.

 • کدام پسوند برای دامنه وب سایت من مناسبتر است؟

  این مورد بستگی به نوع فعالیت و بعضا سلیقه شما خواهد داشت. به طور مثلا دامنه ir معرف کشور ایران، دامنه org مخصوص سازمان ها، دامنه edu مخصوص موسسات و مراکز آموزشی بزرگ و بین المللی است. اما در نهایت هیچ کدام یک از پسوند های مذکور در عملکرد فنی وب سایت با یک دیگر تفاوتی نخواهند داشت.

 • شما از چه زبان برنامه نویسی استفاده میکنید؟

  نوپرداز در بخش زبان های Client-side از زبان های HTML5, CSS3, Javascript, Jquery استفاده می کند و در بخش Server-side از زبان PHP و بانک اطلاعاتی MySql بهره می برد.

 • چگونه محتوی مورد نظر را وارد وب سایت نماییم

  پس از پایان مراحل طراحی وب سایت، آموزش مدیریت و به روز رسانی وب سایت به طور کامل به کارفرمایان محترم آموزش داده خواهد شد. به طوری که حتی افراد غیر متخصص نیز به راحتی بتوانند وب سایت را مدیریت و به روز رسانی نمایند.

جهت ارتباط و مشاوره کارشناس شماره تماس خود را وارد کنید
نوپرداز

تعرفه و قیمت پتلفرم و سیستم نوبت دهی پزشکی

پلان A
یک بار برای همیشه
 • پلتفرم و سیستم نوبت دهی پزشکی
 • انتخاب از قالب های پیشفرض ۳ قالب
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • خدمات ۶ ماه رایگان رفع باگ
 • اپلیکیشن موبایل اندروید
 • بهینه سازی سئو رایگان
 • میزبانی وب ۵ گیگابایت
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
پلان B
یکبار برای همیشه
 • پلتفرم و سیستم نوبت دهی پزشکی
 • انتخاب از قالب های پیشفرض ۳ قالب
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • خدمات ۶ ماه رایگان رفع باگ
 • اپلیکیشن موبایل اندروید
 • بهینه سازی سئو رایگان
 • میزبانی وب ۵ گیگابایت
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
پلان C
یکبار برای همیشه
 • پلتفرم و سیستم نوبت دهی پزشکی
 • طراجی قالب گرافیک اختصاصی
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • شخصی سازی امکانات و اضافه کردن امکانات دلخواه
 • اپلیکیشن اندروید و ios
 • انتشار در پلی استورها
 • بهینه سازی سئو رایگان
 • میزبانی وب رایگان
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان

طراحی سایت نوبت دهی چیست؟

طراحی سایت نوبت دهی سیستمی است به منظور رزرو آنلاین نوبت و وقت ویزیت از پزشک که بیمار بعد از مراجعه به سایت می تواند لیستی از پزشکان را ببیند که حتی می توانند این پزشک ها از درمانگاه های مختلف باشند.
بعد از انتخاب پزشک می توانند با مشاهده وقت های خالی پزشک نوبت خود را رزرو کرده و هزینه ویزیت را در سایت به صورت آنلاین بپردازد و در وقت مقرر در مطب یا درمانگاه حاضر شوید.
این سیستم مورد استقبال پزشکان، درمانگاه ها و بیماران می باشد که نیازهای این سه دسته را برطرف می نماید. حال در ادامه توضیح بیشتر و تخصصی تری در این زمینه می دهیم.

مزایای طراحی سایت سایت نوبت دهی و رزرو نوبت

در گذشته گرفتن نوبت امری پیچیده و سخت بود و همچنین پزشکان نمی توانند پرونده های مراجعان خود را بایگانی کنند و گزارش و آمار از مراجعان خود دریافت کنند با طراحی سایت نوبت دهی پزشکان علاوه بر داشتن پروند از مراجعین زمان و وقت خود را می توانند مدیریت کنند و درآمد خود را افزایش دهند. و همچنین خیلی از پزشکان به علت پر هزینه بودن تبلیغات محیطی امکان دیده شدن را نداشتند که با ایجاد این سایت ها بسیاری از پزشکان دیده خواهند شد و کسب و کار آن ها رونق پیدا خواهد کرد. و برای پزشکانی که بیماران زیادی دارند از مراجعه مکرر به مطب جلوگیری خواهد شد.

نوبت دهی مطب و بیمارستان

بیمارستان ها و کلینیک ها می توانند با سفارش طراحی سایت نوبت دهی رزرو نوبت مرکز درمان خود را آنلاین کنند و کاربران بوسیله سایت و اپلیکیشن براحتی امکان دریافت نوبت داشته باشند. و از اتلاف وقت و هزینه صرفه جویی خواهد شد مثلا بیمارانی که نوبت گرفته و حضور پیدا نکرده اند در سیستم حضور و غیب مراجعان ثبت می شود و منشی به راحتی می تواند نوبت ها را مدیریت کند و این در عملکرد بهتر مراکز درمان تاثیر بسیار زیادی دارد.

سیستم مشاوره آنلاین پزشکی

با طراحی و ساخت سایت مشاوره آنلاین می توانید طریق وب سایت و اپلیکیشن با بیماران از طریق چت نوشتاری درون برنامه با امکان ارسال عکس و فایل و صدا اقدام به مشاوره نمایند.
به اینصورت که بیمار یا کاربر پس از جستجو و پیدا کردن پزشک مورد نظر خود اقدام به درخواست مشاوره می نماید و پس از پرداخت هزینه حق مشاوره شروع به گفتگو با پزشک می نماید این امر هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت قابل انجام است. و مشاوره چند ساعت فعال است و تعیین ساعت فعال بودن مشاوره از طریق مدیریت سایت قابل تنظیم است.

و پس از پایان مشاوره هزینه با  کثر کمیسیون سایت به حساب پزشک وارد می شود. و پزشکان می توانند درخواست تسویه حساب نموده و پول بستانکاری خود را برداشت نمایند.

اپلیکیشن نوبت دهی مطب

طراحی اپلیکیشن نوبت دهی و مشاوره آنلاین نوپرداز امکانات بسیار زیادی در قسمت نوبت دهی مانند دریافت نوبت / مشاهده نوبت های من / اطلاع از جزییات نوبت و آدرس و تلفن های مطب / اطلاع از لغو نوبت / مشاوره آنلاین / مشاهده پروفایل پزشکان / جستجو پزشکان / شارژ حساب / ایجاد پروفایل و... در اختیار کاربران شما قرار میدهد. خروجی برنامه اپلیکیشن اندروید و ios می باشد.
طراحی اپلیکیشن نوبت دهی در کنار طراحی سایت بدین دلیل مهم است که امروز استفاده کاربران از موبایل بسیار بیشتر از کامپیوتر و لپ تاپ است و با داشتن یک اپ حرفه ای به صورت پیشرفته تر عمل کرده و کاربران و یا بیماران بیشتری را به سمت مطب و یا درمانگاه خود می کشانید.

قالب های نوبت دهی

سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی نوپرداز در قالب های متفاوت طراحی و پیاده سازی شده است که شامل ۳ قالب انتخابی و همچنین امکان طراحی قالب اختصاصی برای آن هم وجود دارد.
سامانه نوبت دهی نوپرداز دارای بخش ها و سطح دسترسی های مختلفی میباشد مانند ( پزشک - منشی پزشک ) (درمانگاه - منشی درمانگاه) (بیمار) (مدیریت سایت) که هر کدام دسترسی های ویژه ای دارند. که در زیر امکانات آن برای شما شرح داده شده است.

 

لیست امکانات پنل مدیریت

 • داشبورد حرفه ای نمایش آمار از کاربران / پزشکان / مراکز درمان / تعداد کل نوبت های دریافت شده / کل درآمد / درآمد سال/ متوسط درآمد
 • نمایش نموداری آمار
 • نمایش اطلاعات و منابع سرور
 • امکان ثبت یادداشت در داشبورد
 • مدیریت شهرها و مناطق زیر مجموعه با امکان فعال و غیرفعال کردن شهر
 • امکان وارد کردن تخصص ها و تعرفه حق نوبت
 • امکان تعریف بیماری ها و ثبت برای تخصص های تعریف شده
 • امکان ثبت و مدیریت شرکت های بیمه
 • امکان تعریف حق نوبت پزشکان
 • امکان جستجو پیشرفته در پزشکان و ویرایش پروفایل کامل پزشک از پنل مدیریت
 • امکان مشاهده / جستجو / گزارشگیری کامل از نوبت دهی پزشکان و هر پزشک بصورت مجزا
 • امکان مشاهده / جستجو / گزارشگیری کامل از نوبت دهی مراکز درمانی 
 • امکان ایجاد بانک سلامت
 • امکان دسته بندی کردن پزشکان در بانک سلامت
 • امکان مدیریت و ایجاد صفحات دلخواه مانند درباره ما/ معرفی مرکز / قوانین و مقررات
 • امکان مدیریت پیوندها
 • امکان احراز هویت و مشاهده مدارک پزشکان ثبت نام شده
 • امکان رد و یا عدم تایید پزشکان
 • امکان ارسال پیامک به پزشک در صورت تایید و یا عدم تایید
 • مدیریت همکاران / بازاریاب ها
 • امکان ایجاد کد معرف برای بازاریاب ها
 • امکان مشاهده و گزارشگیری از پرداخت های حق عضویت پزشکان
 • امکان مدیریت کل اعضا 
 • امکان جستجو و گزارشگیری از اعضا
 • امکان ویرایش / حذف / اضافه کردن یک کاربر
 • امکان تعیین گروه دسترسی برای پنل مدیریت
 • امکان افزودن مدیر جدید با دسترسی اختصاصی
 • امکان مدیریت فایل ها و تصاویر
 • امکان مدیریت اسلایدر ها
 • امکان مدیریت پرسش و پاسخ ها
 • امکان ویرایش پرسش و پاسخ ها
 • امکان گزارشگیری از پرسش و پاسخ ها
 • امکان ایجاد دسته بندی برای پرسش و پاسخ ها

لیست امکانات پنل پزشکان و مطب ها

 • امکان مدیریت مطب ها در سایت نوبت دهی آنلاین
 • امکان اضافه کردن مطب جدید بر اساس شاخص های (نام مطب / آدرس / تلفن تماس/ استان / شهر)
 • امکان برنامه ریزی برای هر مطب (‌برنامه ریزی مطب بصورت انتخاب روزهای هفته شنبه تا جمعه میباشد که با علامت زدن هر روز ساعت های شروع نوبت گیری صبح و بعد از ظهر را انتخاب کرده و پذیرش هر نوبت در بازه های زمانی ( ۵ دقیقه - ۱۵ دقیقه - ۲۰ دقیقه - ۳۰ دقیقه ) و ثبت حداکثر پذیرش نوبت )‌ برنامه ریزی میگردد.
  و همچنین پزشک می تواند از روی تقویم روزهایی تعطیل سال و روزهایی که در سال مطب تعطیل میباشد را انتخاب کند.
 • امکان ثبت نوبت دستی برای هر مطب در سامانه نوبت دهی آنلاین
 • امکان ثبت نوبت دستی بر اساس شاخص های (نام بیمار - شماره موبایل - تاریخ ویزیت - ساعت - توضیحات)
 • امکان اضافه کردن منشی و اختصاص اطلاعات پرسنلی و رمز عبور اختصاصی برای ورود 
 • امکان مشاهده پرداخت های حق عضویت
 • امکان مشاهده مشاوره ها و گفتگوهای انجام شده با هر بیمار به صورت مجزا
 • امکان مشاهده پرداخت های حق مشاوره انجام شده 
 • امکان ویرایش و بروزرسانی حساب کاربری 
 • امکان ثبت اطلاعات پرسنلی مانند جوایز و افتخارات / شبکه های اجتماعی / تخصص ها و مدارج / مدارک و تحصیلات / انتخاب مطب از روی نقشه که این موارد برای بهتر دیده شدن پزشک کمک میکند
 • امکان شارژ کیف پول
 • امکان مشاهده و گزارشگیری از نوبت های آنلاین و دستی
 • امکان جستجو در بازه های زمانی مختلف در گزارشگیری
 • امکان گزارشگیری از یک مطب خاص
 • امکان مشاهده مجموع درآمد کسب شده از هر مطب به تفکیک
 • امکان لغو نوبت یک بیمار و ارسال پیامک خودکار به بیمار
 • پرسش و پاسخ ( امکان مشاهده پرسش های مطرح شده کاربران و بیماران بر اساس دسته بندی ها )
 • امکان پاسخ به پرسش های مطرح شده کاربران و دریافت مبلغ حق پرسش کاربران
 • سیستم درآمد زایی از طریق پاسخ به پرسش ها
 • امکان درخواست تسویه حساب

لیست امکانات پنل مراکز درمان

 • مدیریت پزشکان مرکز
 • امکان ثبت اطلاعات کامل برای هر پزشک
 • برنامه ریزی نوبت ها برای هر پزشک
 • امکان انتخاب روزهای هفته در نوبت دهی و امکان مشخص کردن ساعت های نوبت دهی و بازه های زمانی و ظرفیت دریافت نوبت
 • امکان تعریف روزهای تعطیل و خاص برای هر پزشک از روی تقویم
 • امکان تعریف خدمات و حق نوبت
 • امکان ثبت نوبت دستی توسط منشی درمانگاه
 • امکان لغو نوبت های دریافت شده
 • امکان ارسال پیامک به بیمار از طرق سامانه نوبت دهی
 • امکان ثبت و دسته بندی خدمات مرکز درمان در سایت نوبت دهی آنلاین
 • امکان گزارش گیری نوبت های آنلاین
 • امکان گزارشگیری نوبت های دستی
 • امکان پرینت گزارشات
 • اطلاعات حساب کاربری اعم از ( ثبت روی نقشه Google Map - آدرس و تلفن های تماس)
 • امکان ثبت تخصص های مورد درمان مرکز

لیست امکانات حساب کاربری بیماران و کاربران

 • کیف پول
 • امکان افزایش مبلغ کیف پول و مشاهده گزارشات پرداخت شده از کیف پول
 • امکان مشاهده نوبت های دریافت شده 
 • امکان لغو نوبت دریافت شده و اطلاع رسانی به پزشک
 • امکان جستجو پزشکان بر اساس استان / شهر / تخصص
 • امکان امتیاز دهی به پزشک
 • امکان ارسال نظر در مورد پزشک
 • ارسال پیامک به بیمار و پزشک در هنگام دریافت نوبت توسط بیمار
 • ارسال پیامک یادآوری به بیمار در روز نوبت 
 • امکان ارسال پرسش برای پزشکان بر اساس دسته بندی ها و دریافت پاسخ پرسش از طرف پزشک
 

قیمت طراحی سایت نوبت دهی 

قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن نوبت دهی در نوپرداز با توجه به درخواست ها و تغییرات شما متغیر میباشد و تعرفه برنامه سامانه کامل تحت وب بدون اپلیکیشن و تعرفه برنامه به همراه اپلیکیشن  شروع میشود که باز هم جهت اطلاع از قیمت دقیق تر باید با شرکت تماس بگیرید که ضمن مشاوره رایگان، از قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن اطلاع دقیق کسب نمایید.