طراحی سایت خبری

سیستم خبری نوپرداز

امکانات سیستم خبری نوپرداز

شرح امکانات پنل مدیریت و سایت در سیستم خبری نوپرداز

اخبار و مطالب

مدریریت اخبار / جستجو و گزارشگیری

در این قسمت شما می توانید اخبار و مطالب سایت را ویرایش / حذف نموده و از قسمت جستجو خبر خود را پیدا کنید و یا از طریق فیلترهای موجود اقدام به گزارشگیری از سیستم نمایید.و همینطور می توانید بصورت گروهی اخبار را علامت زده و تغییرات اعمال کنید

ارسال خبر

بخش ارسال خبر

در این قسمت می توانید خبر خود را با توجه به امکانات قرارداده شده در سایت ارسال نمایید. این امکانات شامل روتیتر / عنوان / تاریخ / موضوع / متن خبر / تصویر خبر / درج گزارش تصویری / برچسب ها / مطالب مشابه / انتخاب تاریخ انتشار / تنظیمات سئو برای گوگل و... میباشد

گزارش تصویری

امکان ایجاد گزارش تصویری

یکی از امکانات مهم در سایت های خبری انتشار گزارش تصویری میباشد سیستم خبری نوپرداز امکان آپلود تصاویر را به آسانی ممکن برای انتشار گزارش تصویری و ایجاد گالری مانند خبرگزاری ها فراهم کرده است.

گزارش تصویر سایت

امکان نمایش گالری گزارش تصویری

درصورتیکه برای خبر خود گزارش تصویری وارد کنید می توانید در سایت بصورت آلبوم گزارش تصویری را منتشر کنید

ارسال مستقیم به تلگرام

امکان تنظیم ارسال مستقیم به کانال تلگرام

یکی دیگر از امکانات سیستم خبری نوپرداز امکان ارسال خبر بصورت مستقیم در کانال تلگرام مربوط به سایت میباشد. این امکان باعث افزایش بازدید سایت شما میشود.

سئو

تنظیمات سئو گوگل

در سیستم خبری نوپرداز شما می توانید خبر خود را برای ربات کوگل تعریف و تنظیم کنید شامل عنوانی یا Page Title و Meta Description و Url خبر میشود. ما فرمولی طراحی کرده ایم که بر اساس استانداردهای گوگل است و باعث می شود در نتایج جستجو بهتر دیده شوید.

اخبار مرتبط و برچسب ها

انتخاب اخبار مرتبط و برچست های خبر

یکی از ویژگی های دیگر این سیستم امکان انتخاب اخبار مرتبط با خبر میباشد این امکان باعث می شود بازدیدکننده در سایت شما ماندگار شود و اخبار مرتبط با خبر را هم مطالعه کند و همچنین می توانید برای خبر خود برچسب بزنید برچسب باعث میشود مطالب شما بهتر دیده شود.

موضوعات

مدیریت موضوعات اخبار و مطالب

امکان موضوع بندی اخبار و مطالب در سایت بصورت منو و موضوعات تو در تو

اضافه کردن موضوع

امکان اضافه کردن موضوع جدید

امکان اضافه کردن موضوع و دسته بندی مطالب سایت و با فیلدهای نام موضوع - URL موضوع و فیلدهای دیگر که در تصویر آمده است

نظرات

مدیریت و گزارشگری از نظرات

در این بخش می توانید نظرات کاربران را ویرایش / حذف / تایید نمایید و همینطور می توانید از قسمت جستجو قرارداده شده دیدگاه مورد نظر را پیدا کرده و یا از سیستم گزارش تهیه کنید. در سیستم خبری نوپرداز IP ارسال کننده در سرور ذخیره میشود

پیوندها

مدیریت لینک ها و پیوندها

بخش دیگری از امکانات سیستم مدیریت پیوندها می باشد شما در این بخش می توانید با سایت های دیگر تبادل لینک کرده و پیوندهای سایت های دلخواه خود را در سایت منتشر و مدیریت نمایید

خبرنامه

مدیریت اعضای خبرنامه

در این بخش تمام کاربرانی که در خبرنامه الکترونیکی سایت عضو شده اند قابل مشاهده و مدیریت می باشند شما می توانید از تمام ایمیل های ثبت شده خروجی دریافت کرده و اقدام به ارسال خبرنامه نمایید.

صفحات

مدیریت صفحات

در این بخش شما میتوانید صفحات ثابت را در سایت ایجاد کنید مثل صفحه درباره ما یا صفحاتی که فقط شامل یک مطلب و محتوی میباشد. مانند صفحه تعرفه تبلیغات و....

تنظیمات سیستم

تنظیمات و پیکربندی سامانه خبری

در بخش تنظیمات و پیکربندی امکان تنظیم و تغییر دلخواه تمام پیشفرض های سیستم قرارداده شده است. در این قسمت می توانید نام سایت - آدرس سایت - قالب سایت - تاریخ محلی - توضحیات - تنظیمات امنیتی - تنظیمات سرور ایمیل - تنظیمات سرور - تنظیمات ورود دو مرحله ای یا یک مرحله - تنظیمات کوکی و نشست ها / تنظیمات تصاویر و آپلود / تنظیمات شبکه های اجتماعی / تنظیمات صفحه تماس با ما را اعمال کرد

نقشه سایت | Sitemap

مشاهده و بروزرسانی نقشه سایت

امکان بروزرسانی دستی نقشه سایت Sitemap / امکان نمایش تاریخ آخرین بروزرسانی / امکان ارسال اتوماتیک به گوگل وب مستر
با ثبت نقشه سایت در گوگل باعث میشود بهتر در نتایج دیده شوید.

برچسب ها

مدیریت Tag ها / برچسب های مطالب

در این بخش میتوانید تمام برچست های ثبت شده را (ویرایش - مشاهده - حذف) کنید

تحریریه

تنظیم دسترسی گروه های کاربری

امکان ساخت گروه های کاربری متنوع و ایجاد دسترسی دلخواه برای هر گروه کاربری این کار باعث میشود همه کارمندان شما به تمام قسمت های سیستم دسترسی نداشته باشند و باعث اختلال نشوند مثلا گروه خبرنگار تعریف کنید و فقط دسترسی آن را به قسمت اخبار تعریف کنید

کارمندان

مدیریت (مدیران و کارمندان)

در این بخش می توانید مدیر و یا کارمند جدید با نام کاربری و رمز عبور دلخواه ایجاد کنید و گروه دسترسی برای آن تعریف کنید و یا یک کارمند و مدیر را از سیستم حذف کنید

تصاویر - Image Manager

مدیریت تصاویر

یکی از امکانات ویژه سیستم خبری نوپرداز Image Manager قدرتمند آن میباشد. شما می توانید تصاویر خود را شاخه بندی کنید و تصویر خود را در شاخه مورد نظر بارگزاری و انتخاب کنید و همچنین می توانید از قسمت جستجو تصویری که قبلا بارگزاری کرده اید پیدا کنید .
امکان ویژه دیگر این قسمت آپلود مستقیم از URL میباشد اینکار باعث میشود شما دیگر تصویر خود را از PC یا دستگاه خود آپلود نکنید و مستقیم با سرعت بالا از طریق سرور انجام دهید.

Cron job

Cron اختصار یافته کلمات Command Run On میباشد. Cron به نام UNIX Scheduler نیز معروف است. cron در واقع یک پروسس سیستمی است که به طور خودکار وظایف مشخص شده در وهله های زمانی معین را برای شما انجام میدهد.

Seo Friendly Url

ساختار URl Seo Friendly

Seo Friendly Url به معنی آدرس های دوست داشتنی است. آدرس های کوتاه با کلمات کلیدی مرتبط با محتوی شما که باعث درک بهتر موتورهای جستجو شده و افزایش رتبه بندی شما در گوگل را شامل میشود

وب سرویس API

سرویس Api سیستم خبری

یکی از ویژگی های مهم سیستم خبری نوپرداز دارا بودن سرویس Api میباشد. این امکان باعث میشود شما بتوانید سیستم خبری خود را به نرم افزارها - اپلیکیشن ها و... متصل نمایید
Img

سیستم اتوماسیون خبری نوپرداز

سیستم خبری نوپرداز یک اتوماسیون خبری تحت وب برای انتشار اخبار در سایت های خبری و خبرگزاری ها میباشد.

زبان برنامه نویسی نرم افزار PHP بوده و پایگاه داده یا همان بانک اطلاعاتی آن Mysql میباشد. که اغلب سایت های خبری و خبرگزاری های معتبر در ایران و جهان همچون BBC از این زبان و پایگاه داده استفاده میکنند.

طراحی وب سایت های خبری به دلیل خاص بودن طراحی آن ها و ساختار سایت نیازمند تخصص بالایی می باشد. در صورتی که از اصول درست طراحی سایت خبری پیروی نکنید ممکن است بازدید کنندگان سایت شما نتایج مطلوبی را دریافت نکرده و عدم رضایت آن ها را به دنبال داشته باشد. توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان شرکت نوپرداز مشورت نمایید. ما از بهترین فریم ورک ها و ابزار برای پیاده سازی هر چه بهتر سایت شما استفاده خواهیم نمود. نمونه کار های حرفه ای و گسترده شرکت نوپرداز در زمینه طراحی سایت های خبری یکی از عوامل مهم اعتماد مشتریان سایت های خبری در شرکت است.

در پنل ارائه شده توسط نوپرداز، خدمات ساخت وب سایت خبری با امکاناتی حرفه ای و پیشرفته ارائه می شود و تمامی مراحل قبل از بارگذاری وب سایت و عرضه آن به شما تست و بررسی خواهد شد. امکانتی متفاوت و با کاربری ساده در پنل نوپرداز سبب شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی تمامی امکانات مورد نیاز خود را در سایت خبری ایجاد کرده و تغییرات لازم را به صورت دستی انجام دهند.

استفاده از کنترل پنل حرفه ای و پیشرفته از جمله مهم ترین عوامل موفقیت سایت های خبری می باشد. کنترل پنلی که استفاده از آن راحت باشد و سبب سردرگمی کاربران سایت نشود سبب افزایش کیفیت سایت خبری شما خواهد شد. محیط کاربری ساده و انعطاف پذیر پنل کاربری شرکت طراحی سایت نوپرداز یک تجربه کاربری خوب را برای کاربران وب سایت شما به دنبال خواهد داشت. در صورت بروز هر گونه نقص و مشکل در سی پنل شما می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا متخصصان شرکت در اسرع وقت مشکل ایجاد شده را حل نمایند.

نکات با اهمیت طراحی سایت خبری

 • داشتن سرور و میزبانی قدرتمند با پهنای باند بالا برای پوشش تمام کاربرن
 • واکنشگرا (Responsive) بودن سایت و نمایش در تمام دستگاه های PC / Tablet / Mobile
 • امکان انتشار و ویرایش سریع اخبار
 • امکان تعریف تحریریه و دسترسی کارمندان
 • امکان جستجو در آرشیو مطالب سایت
 • بهینه سازی سئو و رعایت اصول سئو در سیستم خبری
 • نداشتن محدودیت در امکانات و ابزارها
 • امکان انتشار خودکار مطالب

خبرخوان (سیستم خبری)

یکی از امکانات و ویژگی های اتوماسیون خبری نوپرداز سیستم خبرخوان آن میباشد که به مدیر سایت این امکان را میدهد اخبار پایگاه خبری خود را بصورت خودکار از سایت های خبری و خبرگزاری ها و تمام سایت هایی که Rss دارند دریافت کند.

ویژگی خبرخوان نوپرداز در این است که می توانید اخبار دریافت شده را دسته بندی کرده و در موضوعات سایت خود بصورت خودکار یا بصورت دستی تنظیم و منتشر کنید.

خبرخوان باعث میشود شما اخبار جدید را بصورت اتوماتیک در سایت بازنشر کنید اینکار باعث بروزرسانی سریع سایت شما میگردد.

امکانات خبرخوان

 • امکان دریافت عنوان خبر - لینک خبر - متن خبر - تصویر خبر بصورت خودکار
 • امکان ثبت سایت (نام سایت - آدرس سایت - تصویر لولگو سایت)
 • امکان مدیریت - ویرایش و حذف سایت های ثبت شده
 • امکان افزودن کانال به سایت های ثبت شده
 • امکان اضافه کردن نام کانال - آدرس کانال یا لینک کانال
 • امکان تنظیم تعداد اخبار قابل دریافت از هر کانال بصورت مجزا
 • امکان تنظیم ذخیره اخبار دریافت شده در دسته بندی های سایت
 • امکان تنظیم اولویت دریافت خبر از کانال مربوطه
 • امکان تنظیم انتشار خودکار یا عدم انتشار خودکار اخبار دریافت شده
 • امکان تست کانال پس از ثبت و ذخیره
سئو

سئو سایت خبری

سئو و بهینه سازی وب سایت یکی از مهم ترین روش های بازاریابی از طریق مورتور های جستجو مختلف مانند گوگل می باشد. اما این که سئو سایت شما به چه صورتی انجام شود نیازمند تجزیه و تحلیل های زیادی است. قطعا سئو سایت مربوط به بلیط فروش با نحوه سئو یک سایت شرکتی متفاوت است. این استراتژی های شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو است که سبب تمایز آن ها از دیگر رقبا شده است. شرکت نوپرداز با ارائه خدمات سئو داخلی و خارجی تلاش دارد تا بهترین نتیجه ممکن را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

 • استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت های خبری می تواند سبب افزایش بازدید کننده ها از وب سایت خبری شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل گردد.
 • توجه به رابط کاربری و تجربه کاربری نیز دیگر عامل مهم در طراحی سایت خبری می باشد که با توجه به تفاوت نوع طراحی سایت های خبری با وب سایت های دیگر لازم است با متخصصان و افراد با تجربه مشورت لازم را انجام دهید. در صورتی که اصول درست رابط کاربری و تجربه کاربری در طراحی سایت خبری به کار گرفته نشوند قطعا سبب از دست رفتن وقت و سرمایه شما خواهد شد. به همین دلیل است که اغلب صاحبان وب سایت های خبری مطرح دنیا سعی می کنند تا از بهترین پلتفرم ها در سایت خود استفاده نمایند.
 • تولید محتوا مناسب از دیگر عواملی است که باید در طراحی سایت خبری به آن توجه ویژه داشت. در صورتی که تولید محتوا سایت خبری مطابق با اصول و قوائد سئو و بهینه سازی انجام نشود می تواند در جذب مخاطبان شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل تاثیر منفی داشته باشد. پس بهتر است برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل و سایر موتور های جستجو، در سایت خود محتوا مفید و جذاب تولید نمایید. استفاده از تصاویر با کیفیت و ویدئو های مناسب می تواند یکی از عوامل مهم جذب مخاطبان به سمت سایت خبری شما باشد.

سوالات متداول در طراحی سایت خبری

سوالات متداول در طراحی سایت خبری و ساخت سایت خبری بصورت اختصاصی به سوالات شما پاسخ داده ایم

 • آیا در طراحی سایت خبری از وردپرس یا سیستم های آماده استفاده میکنید؟

  طراحی سایت خبری در نوپرداز همانطور که به امکانات آن اشاره شده است بصورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شده است و ما در نوپرداز از سیستم های مدیریت محتوی وردپرس / جوملا و باقی سیستم های مدیریت محتوی رایگان و آماده برای طراحی سایت خبری استفاده نمی کنیم.
  سیستم خبری نوپرداز یک CMS اختصاصی بوده که از صفر برنامه نویسی شده است تمام امکانات مخصوص یک اتوماسیون خبری را دارا میباشد

 • مدت زمان پیاده سازی و هزینه طراحی سایت خبری چقدر است؟

  مدت زمان طراحی سایت خبری در نوپرداز به علت طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت در حدود ۱۵ روز کاری میباشد. و هزینه طراحی سایت خبری بسته به امکانات اختصاصی میباشد که شما هنگام سفارش برای ما ارسال می کنید و قیمت پایه امکانات مطرح شده برای سیستم خبری نوپرداز ۸ میلیون تومان است.

 • طراحی سایت خبری واکنشگرا رسپانسیو است؟

  طراحی سایت خبری و تمام سایت های خبری که با سیستم خبری نوپرداز طراحی می گردد واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

 • آیا با سفارش طراحی سایت خبری میزبانی وب (هاست) هم دارا میباشد؟

  با سفارش طراحی سایت خبری می توانید از میزبانی وب هاست به هر میزان فضایی که نیاز دارید سرور مجازی خبری یا هاست تهیه کنید
  شرکت نوپرداز دارای سرورهای اختصاصی در ایران بوده و میتواند وب سایت شما را بصورت اختصاصی با Uptime 99% میزبانی کند.
  در بسته های سایت خبری میزبانی هزینه میزبانی وب بصورت جداگانه میباشد.

 • ایا طراحی اپلیکیشن خبری هم در نوپرداز انجام می شود

  طراحی اپلیکیشن خبری یکی از دیگر از خدماتی است که شرکت نوپرداز به مشتریان خود ارائه میدهد. در طراحی اپلیکیشن خبری با استفاده از زبان های برنامه نویسی به روز مانند Kotlin استفاده می کنیم.
  طراحی اپلیکیشن خبری مزیت های بسیار زیادی نسبت به سایت خبری دارد آن هم در دسترس بودن همیشگی کاربران به اخبار میباشد و شما می توانید از ابزار notifcation و هم چنین ارائه خدمات دیگر مانند نمایش قیمت روز طلا - ارز و سایر خدمات دیگر ارتباط بهتری با کاربران داشته باشید.

 • بهترین دامنه برای طراحی سایت خبری کدام است

  اگر طراحی سایت خبری شما در ایران است بهتر است از دامنه .ir استفاده کنید ولی اگر سایت شما بین المللی است از دامنه های دیگر می توانید استفاده کنید چند سالی است دامنه .news هم به لیست دامنه های قابل ثبت اضافه شده است.
  این مورد بستگی به نوع فعالیت و بعضا سلیقه شما خواهد داشت. به طور مثلا دامنه ir معرف کشور ایران، دامنه org مخصوص سازمان ها، دامنه edu مخصوص موسسات و مراکز آموزشی بزرگ و بین المللی است. اما در نهایت هیچ کدام یک از پسوند های مذکور در عملکرد فنی وب سایت با یک دیگر تفاوتی نخواهند داشت.

 • برای سایت خبری از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کنیم؟

  برای طراحی سایت خبری و ساخت سایت خبری نوپرداز در بخش زبان های Client-side از زبان های HTML5,CSS3,Javascript,JQuery استفاده می کند و در بخش Server-side از زبان PHP و بانک اطلاعاتی MySql بهره می برد.

 • آیا پس از طراحی سایت خبری می توانم در سایت تغییرات انجام دهم

  پس از طراحی سایت خبری شما هر تغییری که بخواهید می توانید در سایت انجام دهید ولی قبل از آن باید دانش و مهارت آن را داشته باشید.

 • چگونه محتوی مورد نظر را وارد وب سایت نماییم

  پس از پایان مراحل طراحی وب سایت، آموزش مدیریت و به روز رسانی وب سایت به طور کامل به کارفرمایان محترم آموزش داده خواهد شد. به طوری که حتی افراد غیر متخصص نیز به راحتی بتوانند وب سایت را مدیریت و به روز رسانی نمایند.

جهت ارتباط و مشاوره کارشناس شماره تماس خود را وارد کنید

نمونه کارها

نمونه کارهای فروشگاهی پیاده سازی شده توسط پلتفرم فروشگاهی نوپرداز

نوپرداز

تعرفه و قیمت طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

8 تومان
یک بار برای همیشه
 • سیستم خبری نوپرداز
 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • خدمات رفع باگ
 • میزبانی ۲ گیگابایت سالانه
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • اپلیکیشن اندروید و ios
 • پشتیبانی رایگان

طراحی سایت خبری حرفه ای

10 تومان
یکبار برای همیشه
 • سیستم خبری نوپرداز
 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • خدمات رفع باگ
 • میزبانی 5 گیگابایت سالانه
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • اپلیکیشن اندروید و ios

طراحی سایت و اپلیکیشن خبری

15 تومان
یکبار برای همیشه
 • سیستم خبری نوپرداز
 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • واکنشگرا قابل نمایش در موبایل
 • خدمات رفع باگ
 • میزبانی 10 گیگابایت سالانه
 • ارائه گواهینامه SSL رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • اپلیکیشن اندروید و ios

چرا باید اقدام به طراحی سایت خبری کنیم ؟

 • اعتماد مردم نسبت به وب سایت شما بیشتر خواهد شد
 • گسترش مخاطبان شما و دسترسی از نقاط دور با استفاده از اینترنت 
 • بیشتر شدن تاثیرات تبلیغات شما به دلیل افزایش مخاطبان 
 • اصلاح آنی مشکلات نگارشی و صفحات مختلف
 • کاهش هزینه های تبلیغاتی و اضافی وب سایت خبری شما
 • تبادل اطلاعات سایت با سریع ترین روش ممکن
 • افزایش بازدید کنندگان و اعضای خبرنامه
 • دسترسی راحت تر بازدید کنندگان به خبر های شما
 • ایجاد یک تبلیغ همیشگی و پایدار برای وب سایت خبری شما
 • توسعه خبرگذاری شما به یک فضای نامحدود و پر مخاطب
 • افزایش فضای رقابت از یک شهر به فضای نامحدود اینترنت

ویژگی های صفحات سایت خبری

 • طراحی صفحه اصلی سایت خبری به صورت کاملا اختصاصی و واکنش گرا
 • طراحی صفحه کنترل پنل برای مدیر با کلیه امکانات
 • امکان خروجی مطالب سایت در قالب فایل pdf
 • استفاده از خروجی RSS سایت خبری
 • طراحی صفحه ارسال و ویرایش خبر ها
 • طراحی صفحه مدیریت سرویس های خبری
 • طراحی صفحه ارائه گزارش های سایت
 • طراحی صفحه مدیریت آرشیو خبر ها
 • طراحی صفحه ساخت خبر نامه
 • استفاده از جدید ترین متد های طراحی سایت های خبری و سئو آن ها 
 • طراحی صفحه ارتباط با ما 
 • سی پنل منحصر به فرد برای کاربران شما
 • ایجاد محدودیت های دلخواه برای کاربران سایت

مزیت های طراحی سایت خبری

 • توسعه سایت خبری شما به فضای نامحدود اینترنت
 • دسترسی 24 ساعته بازدید کنندگان به وب سایت خبری شما
 • کاهش چشم گیر هزینه های مربوط به تبلیغات و بازاریابی
 • افزایش اعتبار سایت خبری شما
 • افزایش قابل توجه مخاطبان شما در دنیای اینترنت و تمام جهان
 • حذف رقبای سنتی خبرگذاری شما در فضای وب
 • افزایش بازدید کنندگان از وب سایت خبری شما با استفاده از خدمات اختصاصی سئو
 • سبقت گرفتن از رقبای سنتی و برندیگ خبرگذاری شما
 • انتشار اخبار و پست های وب سایت خبری در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار
 • افزایش بازدید سایت از طریق شبکه های مجازی و گوگل
 • استفاده از امکانات اختصاصی شرکت طراحی سایت نوپرداز در زمینه سایت های خبری

تعیین سطوح دسترسی سایت خبری

با توجه به این که در سایت خبری هر شخصی وظیفه مشخصی دارد بایستی در پنل سایت هر کسی به وظایف مربوط به حوزه کاری خود دسترسی داشته باشد. خبرنگاران از جمله افرادی هستند که با این بخش سایت زیاد کار دارند و دائم برای ارسال، حذف و یا ویرایش اخبار های خود به پنل کاربری خود وارد می شوند. به همین جهت ساخت سایت در شرکت نوپرداز بر اساس تعیین سطوح دسترسی انجام خواهد شد.
ما در تلاش هستیم تا با استفاده از پیشرفته ترین امکانات امنیتی امکان هر گونه نفوذ و ایجاد خطر هک در وب سایت شما را به حداقل میان برسانیم و سایت خبری شما به بهترین شکل همواره با بالاترین امنیت قابل استفاده باشد. به همین جهت مدیریت پنل قادر خواهد بود دسترسی های دقیق هر کاربر را برای بخش های مختلف وبسایت خبری تعیین نماید.
سطوح دسترسی سایت خبری از نظر امنیت کاربرد بسیاری دارد و در بسیاری از موارد در صورت اشتباه انسانی امکان فاش شدن اطلاعات و هک شدن سایت وجود دارد پس باید تمامی نکات امنیتی مورد نظر برای آن ها در نظر گرفت.
همچنین اختیار تعیین سطوح دسترسی را می توان در اختیار مدیر سایت و یا افرادی که توسط او مشخص شده اند، قرار داد. از این طریق امکان سو استفاده و دستکاری اطاعات سایت خبری شما به حداقل خواهد رسید. حفظ امنیت سایت شما مهم ترین چیزی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و در صورت عدم آگاهی نسبت به مباحث امنیتی و راه کار های آن ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود.

موضوعات مختلف در طراحی سایت خبری

حال می خواهیم بدانیم یک سایت خبری چه بخش هایی را شامل می شود؟ این بخش ها کدام اند؟ در طراحی سایت خبری موضوعات مختلفی وجود دارند که در لیست زیر به این موارد اشاره کرده ایم:

 • خبر های سیاسی (شامل خبر های دولت، مجلس و سایر بخش ها)
 • خبر های اقتصادی (شامل خبر های بورس، بیمه، تجارت و سایر بخش ها)
 • خبر های اجتماعی (شامل خبر های بهداشت و رفاه، اجتماعی و غیره)
 • خبر های فرهنگی (شامل خبر های فرهنگی، سینما و تلویزیون و غیره)
 • خبر های علمی (شامل خبر های پزشکی، محیط زیست و سایر بخش ها)
 • خبر های ورزشی (شامل اخبار فوتبال، فوتسال، ورزش بانوان و غیره)
 • اخبار بین المللی از کشور های مختلف دنیا

ما در پنل مدیریت خبری ایجاد شده توسط نوپرداز تلاش کرده ایم تا امکانات به ساده ترین و حرفه ای ترین روش برای شما قابل تغییر و دسترسی باشند. کاربرد آسان و حرفه ای سایت و به ثمر رساندن اساسی ترین خواسته های مشتریان از ملزوماتی است که در شرکت نوپرداز رعایت می گردد. 

طراحی سایت خبری واکنش گرا یا ریسپانسیو

امروزه مردم حتی مهم ترین نیاز های خود را نیز در دنیای اینترنت و با استفاده از تلفن های همراه جستجو می کنند. سایت ها خبری نیز به جهت داشتن مخاطبان بسیار زیاد از این قاعده مستثنی نبوده و نیازمند بهره بردن از وب سایت واکنش گرا می باشند. طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو این امکان را به کاربران خواهد داد که بتوانند با استفاده از دستگاه های مختلف وب سایت شما را پیمایش نمایند و از خبر های روز دنیا مطلع گردند. ui و ux از جمله موارد با اهمیتی است که در این بخش باید به آن ها توجه خاصی داشته باشیم.

با پیشرفت علم و دانش فریم ورک های مختلفی برای طراحی سایت های ریسپانسیو ایجاد گردیده اند. ما در شرکت نوپرداز تلاش داریم با استفاده از بهترین امکانات و تکنولوژی وب سایت متناسب با نیاز کاربران و مشتریان ایجاد نماییم. استفاده از تکنولوژی و فریم ورک در طراحی سایت خبری یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در طراحی این مدل سایت ها است که باید مورد توجه قرار گیرد. از جمله مزایای سایت های واکنش گرا این است که می توانید از آن ها جهت ساخت وب اپلیکیشن ها و نسخه های به اصلاح وب ویو هم استفاده نمایید. 

ارائه API سایت خبری برای اپلیکیشن ها توسط نوپرداز

قطعا بسیاری از شرکت ها و سایت های خبر گذاری بعد از مدتی به سراغ طراحی اپلیکیشن های خبری می روند. اما نکته مهم این است که API سایت خبری به خوبی طراحی شده باشد تا بتوان به راحتی نسبت به طراحی اپلیکیشن مورد نظر مشتری اقدام نمود. شما می توانید جهت سفارش دریافت فایل API مورد نظر خود و یا هر گونه سوال در این مورد با متخصصان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

طراحی سایت خبری نوپرداز

شرکت نوپرداز مفتخر است با بهره بردن از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری کند. رضایت مشتریان همواره از جمله اساسی ترین موارد مورد توجه شرکت نوپرداز می باشد. روال کار طراحی سایت خبری در شرکت نوپرداز به صورتی است که ابتدا قالب گرافیکی وب سایت به تایید مشتریان رسیده و سپس نسبت به پیاده سازی طرح و ایده اصلی مطابق با اصول استاندارد کدنویسی روز دنیا اقدام می گردد.

شرکت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خبری قم می باشد. از جمله برجسته ترین نمونه کار های ساخت سایت خبری شرکت نوپرداز، طراحی سایت خبری اطلاع رسانی کتاب ناب، طراحی سایت خبرخوان دارالخبر و طراحی سایت خبری 19 دی می باشد. تجربه زیاد ما در زمینه برنامه نویسی سایت می تواند یک ضمانت مناسب برای مشتریان گرامی باشد. همچنین شما می توانید برای مشاهده سایر نمونه کار ها و پروژه های طراحی سایت شرکت نوپرداز به بخش نمونه کار ها مراجعه فرمایید. نمونه کار های خبری شرکت نوپرداز در زمینه های مختلف می تواند الگوی مناسبی برای پیاده سازی طرح مورد نظر شما باشد.

طراحی سایت خبری در تهران

شرکت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خبری در تهران بر اساس پیشرفته ترین متد های روز دنیا در این زمینه می باشد. سابقه کاربری و نمونه کار های متعدد شرکت نوپرداز در زمینه طراحی وب سایت های خبری یکی از موارد نشان دهنده سطح کاری ما می باشد. جهت مشاهده به بخش نمونه کار ها مراجعه نمایید.

شما می توانید جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات شرکت نوپرداز از طریق سایت درخواست خود را ثبت نموده و همچنین برای دریافت اطلاعات و پاسخ به سوالات شما همکاران ما در تمامی ساعات آماده پاسخگویی می باشند 

بررسی طراحی برترین سایت های خبری دنیا

همانطور که طراحی سایت خبری نیاز به تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارد، خبرگذاری های بزرگ نیز اغلب به دنبال شرکت های طراحی سایت معتبر و دارای نمونه کار قدرتمند هستند. اما تعیین این که کدام سایت نسبت به دیگری برتر است واقعا کار سختی است و فقط می توان بر اساس برخی معیار ها آمار های مشخصی را ارائه نمود. در ادامه این بحث لیستی از برترین وب سایت های خبری را قرار داده ایم که نسبت به بقیه سایت ها آماره بازدید بهتری دارند.

امروزه وب سایت های خبری زیادی وجود دارند اما بر اساس اطلاعات آماری به دست آمده طی مدت اخیر، برترین این وب سایت های خبری از نظر میزان بازدید از قرار زیر می باشند:

 • سایت خبری CNN متعلق به کشور آمریکا
 • شبکه خبری BBC متعلق به کشور بریتانیا
 • سایت خبری فرانس 24 وابسته به کشور و دولت فرانسه
 • شبکه خبری فاکس نیوز وابسته به ایالات متحده آمریکا
 • سایت خبری پرس تی‌ وی وابسته به جمهوری اسلامی ایران
 • شبکه خبری یورونیوز وابسته به اتحادیه اروپا
 • شبکه تلویزیونی خبری الجزیره که در قطر واقع است
 • شبکه خبری عرب‌زبان العربیة که در دبی فعالیت دارد 

بررسی طراحی برترین سایت های خبری ایران

این که بخواهیم طراحی یک سایت خبری را با دیگری مقایسه کنیم، کار آسانی نیست. به همین جهت بر اساس برخی معیار ها فقط می توانیم به بررسی سایت ها بپردازیم و آن هایی که نسبت به همه رتبه بهتری دریافت می کنند را معرفی نماییم. استفاده از وب سایت های حرفه ای همیشه سر لوحه کار شرکت های بزرگ بوده است و زمینه را برای پیشرفت هر چه بهتر آن ها فرآهم کرده است. اما در لیست زیر برترین سایت های خبری ایران را معرفی کرده ایم:

 • وب سایت خبری تابناک 
 • خبر گزاری فارس 
 • سایت خبر آنلاین 
 • وب سایت خبری عصر ایران 
 • وب سایت خبر گزاری مهر
 • وب سایت خبری افکار
 • وب سایت رجا
 • وب سایت فرارو
 • سایت خبری فردا
 • سایت خبرگذاری مشرق

البته وب سایت های خبری زیادی در کشور ما مشغول فعالیت هستند و برخی شهرستان ها نیز دارای پایگاه های خبری محلی خود هستند که ما در شرکت نوپرداز آماده خدمت رسانی به همه مشتریان در این زمینه و طراحی سامانه های خبرخوان هستیم.

شرکت نوپرداز آمادگی دارد تا در این راستا تمامی نیاز های مورد نیاز مشتریان را سنجیده و سپس با برآوردی دقیق و حرفه ای کار نهایی مد نظر آن ها را تحویل نماید. تمامی پروژه های پیاده سازی شده در شرکت نوپرداز شامل یک سال پشتیبانی رایگان می باشند و همچنین در صورت تمایل میزبانی وب سایت مشتریان نیز توسط سرور های شرکت انجام خواهد شد.

منبع: شرکت طراحی و توسعه سایت نوپرداز