نکات مهم در طراحی سایت پزشکی

در طراحی و ساخت سایت پزشکی نکات مهمی است که باید آن موارد را در نظر بگیرید که وب سایت شما بهترین بازخورد را از طرف کاربران و مشتریان شما داشته باشد.

برای بیماران نوبت دهی اینترنتی راه اندازی کنید مطب خود را با طراحی سایت پزشکی نوپرداز برنامه ریزی کرده تا بیماران براحتی بتوانند نوبت اینترنتی دریافت کنند. نوبت دهی اینترنتی باعث میشود شما مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشید

خدمات مشاوره آنلاین ارائه دهید، با شیوع ویروس کرونا دیگر بیماران مثل سابق علاقه به حضور در مراکز درمان نیستند و مشتاق هسند از راه دور با پزشک خود صحبت کنند و با تجویز دارو بیماری خود را درمان کنند..

سیستم پرسش و پاسخ پزشکی ایجاد کنید. کاربران پرسش های خود را در سیستم ثبت کنند و پزشکان پرسش های کاربران را پاسخ دهند. این تعامل باعث جذب کاربر، تولید محتوی، ایجاد ترافیک برای سایت شما میشود

تخصص ها و خدماتی که دارید و یا در مرکز درمان ارائه میدهید را بصورت کامل همراه با توضیحات وارد کنید.

هرآنچه از خودتان یا پزشکان مرکز درمان است در سایت وارد کنید. یک پروفایل کامل از خود یا پزشکان ایجاد کنید اطلاعات شامل تخصص ها / افتخارات و جوایز / معرفی شبکه های اجتماعی اطلاعات مطب آدرس ها و شماره تلفن ها

calendar

نوبت دهی اینترنتی

با طراحی سایت پزشکی بصورت آنلاین نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین ارائه دهید این سامانه دارای اپلیکیشن بوده و تمام نکات و امکاناتی که در صفحه فوق به آن پرداخته شده است را دارا میباشد

php

رابط کاربری جذاب

یک وب سایت حرفه ای زمانی موفق می شود که رابط کاربری جذابی داشته باشد. رابط کاربری که در تمام تلفن های همراه موبایل - تبلت به بهترین شکل قابل نمایش باشد.
طراحی سایت باید بگونه ای باشد که مخاطب خیلی سریع به خدمات و محصولات شما دسترسی پیدا کرده و به بهترین شکل جزییات و تصاویر و اطلاعات آن را مشاهده کند.

html

اپلیکیشن موبایل

با ساخت اپلیکیشن نوبت دهی و مشاوره آنلاین که توسط شرکت نوپرداز انجام می شود خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید.

seo

سئو و کسب رتبه در گوگل

اکثر کاربران برای پیدا کردن خدمات یا محصولات از موتورهای جستجو مثل گوگل استفاده میکنند. اگر شما در صدر نتایج این موتور جستجوگر باشید به راحتی می توانید خدمات و کالای خود را بفروش برسانید.
.همچنین می توانید بر اساس کلمات کلیدی که تعریف مکینید در گوگل تبلیغ کنید به هیچ عنوان ورودی گوگل را نادیده نگیرید.

طراحی سایت پزشکی دکتر ویزیت

طراحی سایت پزشکی و ایجاد راه حل های درمانی

با طراحی سایت پزشکی با ایجاد مقالات در حوزه درمان خود آگاهی بیماران را از مشکلی که دارند بالا ببرید علائم بیماری را شرح دهید راه حل های درمان بیماری را بیان کنید. این کار باعث می شود کاربران سایت به وب سایت شما اعتماد کرده و باعث رونق کسب و کار شما خواهد شد.

طراحی سایت پزشکی و ایجاد پرونده الکترونیکی

یکی از مزیت های مهم در طراحی سایت پزشکی باید به آن اشاره کرد دارا بودن امکان ایجاد پرونده الکترونیک برای مراجعین و بیماران می باشد. بیماران با دریافت نوبت از سایت و اپلیکیشن به مطب و مرکز درمان شما مراجعه خواهند کرد و پس از ویزیت در سایت برای بیمار پرونده الکترونیک تشکیل دهید تا در مراجعات بعدی از سوابق بیماری بیمار و اطلاع از روند و مراحل درمانی قابل پیگیری و مشاهده باشد. اینکار به روند تکمیل مراحل درمان بیمار کمک شایانی می کند. سیستم نوبت دهی پزشکی نوپرداز تمام این امکانات را بصورت پیشفرض دارا میباشد. که بتوانید حتی فرم های مختلف ایجاد کنید و برای هر بیمار پرونده الکترونیک مختص آن را ایجاد و بارگزاری کنید.

مسیر یابی و اطلاعات تماس و آدرس

با طراحی سایت پزشکی اطلاعات آدرس و تلفن تماس خود را برای کاربران در سایت نمایش دهید و با نشان کردن آدرس بر روی نقشه کاربران بتوانند با استفاده از برنامه های مسیریابی از طریق تلفن همراه خود به راحتی به مرکز درمان شما مراجعه نمایند.

نمایش برنامه نوبت دهی پزشکان

با ساخت سایت پزشکی برنامه نوبت دهی پزشکان ساعات کاری مطب و روزهای تعطیل را در سایت به بیماران نمایش دهید و همچنین امکان رزرو نوبت بصورت آنلاین از طریق سایت و اپلیکیشن موبایل را فراهم کنید. چنانچه هنوز از روش سنتی مراجعین شما روزانه بارها و بارها با تماس تلفنی از برنامه نوبت دهی شما اطلاع کسب میکنند با اینکار از بسیاری از تماس های تلفنی شما کاسته خواهد شد. و در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

طراحی سایت پزشکی برای مراکز مشاوره

چنانچه یک مرکز مشاوره هستید مراجعین شما با گرفتن وقت نوبت مشاوره از مرکز به صورت تلفنی اقدام می کنند. با طراحی سایت پزشکی برای مرکز مشاوره خود برنامه نوبت دهی روانشناسن خود را اینترنتی کنید تا مراجعین به راحتی از اپلیکیشن و سایت اقدام به رزرو نوبت نمایند و همچنین از مبالغ مشاوره را آنلاین دریافت کنید در اینصورت مطمئن می شوید که مراجعه کننده حتما در مرکز مشاوره حاظر خواهد شد و زمان اختصاص داده شده از بین نمی رود یکی از مشکلات مراکز مشاوره این است که زمان یک ساعته اختصاص داده شده به مشاورین در صورتیکه مشاور حاظر نشود و پولی پرداخت نکرده باشد از بین میرود. با اینکار برنامه کاری شما مدیریت می شود. از دیگر مزیت های ساخت سایت پزشکی برای مرکز مشاوره ایجاد بخش مشاوره تلفنی است. بسیاری از مراجعین فرصت حضور را به علت مشغله کاری ندارند با راه اندازی مشاوره بصورت آنلاین می توانید به مراجه کنندگان بصورت آنلاین مشاوره دهید. سیستم نوبت دهی نوپرداز امکان ایجاد مشاوره آنلاین را بصورت پیشفرض درون برنامه خود قرار داده است.
نمونه کار مرکز مشاوره (امید) وب سایت نوبه یاب

طراحی اپلیکیشن پزشکی

با سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و ios به کاربران خود اجازه دهید به راحتی از اپلیکیشن پزشکی استفاده کرده و اقدام به دریافت نوبت یا مشاوره تلفنی اقدام نمایند و همچنین می توانید با تولید محتوی و مطالب مفید اطلاعات عمومی کاربران را در حوزه خدمات خود بالا ببرید

امکانات حرفه ای در طراحی سایت پزشکی

برای طراحی و ساخت سایت پزشکی، امکانات حرفه ای را برای شما در نظر گرفته ایم، که به علاوه بر معرفی کسب و کار بتوانید مطب یا مرکز درمان خود را بهتر از قبل مدیریت کنید و اعتبار مجموعه خود را با ایجاد وب سایت پزشکی حرفه ای بالا ببرید. امکانات پیشنهادی ما برای ساخت سایت پزشکی به شرح ذیل میباشد:

 • امکان مدیریت مطب ها و برنامه نوبت دهی پزشکان
 • امکان اضافه کردن مطب جدید بر اساس شاخص های (نام مطب / آدرس / تلفن تماس/ استان / شهر)
 • امکان برنامه ریزی برای هر مطب (‌برنامه ریزی مطب بصورت انتخاب روزهای هفته شنبه تا جمعه میباشد که با علامت زدن هر روز ساعت های شروع نوبت گیری صبح و بعد از ظهر را انتخاب کرده و پذیرش هر نوبت در بازه های زمانی ( ۵ دقیقه - ۱۵ دقیقه - ۲۰ دقیقه - ۳۰ دقیقه ) و ثبت حداکثر پذیرش نوبت )‌ برنامه ریزی میگردد.
  و همچنین پزشک می تواند از روی تقویم روزهایی تعطیل سال و روزهایی که در سال مطب تعطیل میباشد را انتخاب کند.
 • امکان ثبت نوبت دستی برای هر مطب در سامانه نوبت دهی آنلاین
 • امکان ثبت نوبت دستی بر اساس شاخص های (نام بیمار - شماره موبایل - تاریخ ویزیت - ساعت - توضیحات)
 • امکان اضافه کردن منشی و اختصاص اطلاعات پرسنلی و رمز عبور اختصاصی برای ورود 
 • امکان مشاهده پرداخت های حق عضویت
 • امکان مشاهده مشاوره ها و گفتگوهای انجام شده با هر بیمار به صورت مجزا
 • امکان مشاهده پرداخت های حق مشاوره انجام شده 
 • امکان ویرایش و بروزرسانی حساب کاربری 
 • امکان ثبت اطلاعات پرسنلی مانند جوایز و افتخارات / شبکه های اجتماعی / تخصص ها و مدارج / مدارک و تحصیلات / انتخاب مطب از روی نقشه که این موارد برای بهتر دیده شدن پزشک کمک میکند
 • امکان شارژ کیف پول
 • امکان مشاهده و گزارشگیری از نوبت های آنلاین و دستی
 • امکان جستجو در بازه های زمانی مختلف در گزارشگیری
 • امکان گزارشگیری از یک مطب خاص
 • امکان مشاهده مجموع درآمد کسب شده از هر مطب به تفکیک
 • امکان لغو نوبت یک بیمار و ارسال پیامک خودکار به بیمار
 • پرسش و پاسخ ( امکان مشاهده پرسش های مطرح شده کاربران و بیماران بر اساس دسته بندی ها )
 • امکان پاسخ به پرسش های مطرح شده کاربران و دریافت مبلغ حق پرسش کاربران
 • سیستم درآمد زایی از طریق پاسخ به پرسش ها
 • امکان درخواست تسویه حساب
 • کیف پول
 • امکان افزایش مبلغ کیف پول و مشاهده گزارشات پرداخت شده از کیف پول
 • امکان مشاهده نوبت های دریافت شده 
 • امکان لغو نوبت دریافت شده و اطلاع رسانی به پزشک
 • امکان جستجو پزشکان بر اساس استان / شهر / تخصص
 • امکان امتیاز دهی به پزشک
 • امکان ارسال نظر در مورد پزشک
 • ارسال پیامک به بیمار و پزشک در هنگام دریافت نوبت توسط بیمار
 • ارسال پیامک یادآوری به بیمار در روز نوبت 
 • امکان ارسال پرسش برای پزشکان بر اساس دسته بندی ها و دریافت پاسخ پرسش از طرف پزشک
طراحی سایت پزشکی نوپراز

سوالات متداول در طراحی سایت پزشکی

در این بخش ما به سوالات عمومی شما در زمینه طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت پزشکی تا حد امکان پاسخ داده ایم چنانچه سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از فرم زیر پرسش و درخواست خود را ثبت کنید.

 • آیا طراحی سایت پزشکی با وردپرس انجام می شود

  طراحی سایت پزشکی با وردپرس انجام نمی شود نوپرداز دارای سیستم مدیریت اختصاصی است و از سیستم های آماده استفاده نمی کند

 • مدت زمان انجام طراحی سایت پزشکی و پیاده سازی چقدر است؟

  مدت زمان سفارش طراحی سایت پزشکی در نوپرداز فقط در ۳ روز انجام می شود و به همراه اپلیکیشن های موبایل آماده و تحویل داده خواهد شد.

 • ایا طراحی سایت پزشکی به همراه اپلیکیشن پزشکی میباشد

  طراحی سایت پزشکی نوپرداز دارای اپلیکیشن پزشکی اندروید و ios بوده که می توانید هنگام سفارش درخواست دهید و همچنین در طراحی اپلیکیشن پزشکی امکانات اختصاصی برای کاربران ایجاد شده است.

 • آیا طراحی سایت پزشکی واکنشگرا رسپانسیو است؟

  طراحی سایت پزشکی واکنشگرا و Responsive بوده و در تمام دستگاه های PC / Laptop / Tablet / Mobile با بهترین کیفیت و حفظ یکپارچگی قابل نمایش است.

 • پس از سفارش ساخت سایت پزشکی پشتیبانی چگونه است؟

  سفارش ساخت سایت پزشکی ودارای خدمات پشتیبانی و گارانتی ۳ ماهه رایگان جهت رفع موارد و تغییرات میباشد. که در ساعات اداری صورت میگیرد و چنانچه قصد پشتیبانی بصورت مداوم را دارید می توانید قرارداد پشتیبانی سالانه یا ۶ ماهه با شرکت امضاء نموده و از این خدمات که شامل پشتیبانی ۲۴ ساعته - رفع باگ - انجام تغییرات - برنامه نویسی امکانات و ویژگی های جدید ارائه شده توسط شما میباشد

 • آیا طراحی سایت پزشکی با میزبانی وب (هاست) میباشد؟

  طراحی سایت پزشکی با میزبانی وب و هاست از خدمات دیگر نوپرداز است و شرکت نوپرداز دارای سرورهای اختصاصی در ایران بوده و میتواند وب سایت شما را بصورت اختصاصی با Uptime 99% میزبانی کند.
  در بسته های میزبانی هزینه میزبانی وب بصورت جداگانه میباشد.

 • برای طراحی سایت پزشکی به چه میزان فضا نیاز داریم

  برای طراحی سایت پزشکی حداقل به ۵ گیگابایت فضا برای میزبانی وب سایت نیاز دارید و چنانچه نوپرداز طراحی سایت پزشکی شما را انجام دهد تا هر مقدار فضایی که شما بخواهید می تواند در اختیار شما قرار دهد.

 • زبان برنامه نویسی در طراحی سایت پزشکی نوپرداز چیست؟

  زبان برنامه نویسی در طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت پزشکی در بخش Client-side از زبان های HTML5, CSS3, Javascript, Jquery استفاده می کند و در بخش Server-side از زبان PHP و بانک اطلاعاتی MySql بهره می برد.

جهت ارتباط و مشاوره کارشناس شماره تماس خود را وارد کنید

نمونه کار طراحی سایت پزشکی

داشتن یک سایت و اپلیکشن برای پزشکان یک امر اجتناب ناپذیر است که مراکز مشاوره و همچنین مطب ها و بیمارستان ها باید نسبت به ساخت سایت پزشکی با امکان رزرو نوبت اقدام کنند در زیر نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی بیشتری را مشاهده می کنید.
نمونه کارهای بیشتر