طراحی سایت ورزشی هدف پویان قم

طراحی سایت ورزشی هدف پویان جوان قم که در رشته های هندبال و فوتسال در 2 بخش مردان و زنان است که فعالیت غیر رسمی خود را از سال 1389 آغاز کرده است و از سال 1392 به عنوان باشگاه رسمی ثبت شده است.

  • طراحی سایت ورزشی هدف پویان قم
  • طراحی سایت ورزشی هدف پویان قم

طراحی سایت ورزشی هدف پویان قم به عنوان یکی از نمونه کار های شرکت نوپرداز می باشد که به معرفی و ارائه خدمات این مجموعه ورزشی پرداخته است. اعضا حاظر در این مجموعه در رشته های هندبال و فوتسال در بخش های مردانه و زنانه فعالیت دارند. شرکت نوپرداز با استفاده از کادری مجرب قصد دارد با طراحی وب سایتی مناسب، خواسته های مورد نظر مشتریان خود را برآورده نماید.

در طراحی این سایت کلیه مراحل پیاده سازی شامل:
تحلیل و آنالیز وب سایت، طراحی ساختار، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی قالب گرافیکی سایت و برنامه نویسی سایت بصورت کاملا اختصاصی پیاده سازی گردیده است.
هدف پویان جوان در سال 94 برای نخستین بار به لیگ برتر هندبال زنان ایران راه یافت و تاکنون در 2 دوره متوالی این مسابقات حضور داشته است. طراحی این وب سایت توسط تیم تخصصی شرکت و در مدت زمانی کوتاه انجام شد.

استفاده از روش های نوین طراحی سایت و کدنویسی حرفه ای و همچنین امنیت بالای وب سایت ها از جمله مهم ترین عواملی است که در شرکت نوپرداز مورد توجه قرار می گیرد.

شرکت نوپرداز افتخار دارد با بهره بردن از تیمی با مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی شما را در این امر یاری کند. شما می توانید جهت ثبت نمودن درخواست طراحی سایت ورزشی یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد با ما در تماس باشید.

نمونه کارها

طراحی سایت با بهترین کیفیت، بهترین خدمات، سریعترین زمان را از ما بخواهید

تماس با مرکز پشتیبانی

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما در هر لحظه پاسخگوی شما خواهند بود.

نماد الکترونیک