طراحی سایت خبری، اطلاع رسانی کتاب ناب تبیین خردمندانه بایسته های فرهنگ و تبلیغ اسلام ناب (قرآن و اهل بیت علیهم السلام)، انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش های آن ها، با تاکید بر حوزه کتاب را وجهه همت خود قرار داده است.

طراحی سایت خبری اطلاع رسانی کتاب ناب بصورت کاملا حرفه ای دارای نسخه موبایل و امکانات کامل پکیج طراحی سایت خبری پیاده سازی شده است. ویژگی انعطاف پذیری کامل سایت و امکان تعریف بلوک های مختلف در سایت از ویژگی های مهم این سایت بشمار می آید. طراحی سایت خبری اتوماتیک توسط شرکت نوپرداز به صورت کاملا اختصاصی می باشد.

استفاده از سیستم سی ام اس اختصاصی و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی وب سایت و همچنین استفاده از رابط کاربری پیشرفته و کاربر پسند، سبب تمایز این وب سایت نسبت به سایر وب سایت های مشابه شده است. امکان ایجاد صفحات مختلف و همگام سازی آن با ایمیل ها و سایر شبکه های اجتماعی از دیگر مزایای سیستم های اطلاع رسانی می باشد. استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا در طراحی سایت از جمله مهم ترین ویژگی های شرکت نوپرداز در ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

توجه به مبحث سئو و بهینه سازی سایت های اطلاع رسانی نیز از جمله مهم ترین مواردی است که شرکت نوپرداز به صورت اختصاصی به آن پرداخته است و با استفاده از جدید ترین روش های کدنویسی و رعایت اصولی سئو سعی نموده تا رضایت و اطمینان خاطر مشتریان را به دست آورد.

شرکت نوپرداز با طراحی سایت خبری اتوماتیک و حرفه ای به صورت کاملاً اختصاصی و حرفه ای بر اساس روش های سازمانی شما آماده است قوی ترین و بهترین تکنولوژی طراحی سایت و برنامه نویسی وب سایت خبری شما را در رتبه اول سایت های خبری اینترنت قرار دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

  • تاریخ
  • زبان های برنامه نویسی: PHP, Mysql, HTML5, JS
  • مشاهده پروژهنمایش وب سایت