طراحی سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک کشور

طراحی، برنامه نویسی و اجرای سامانه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک کشور توسط پلتفرم نوبت دهی سازمانی شرکت نوپرداز بصورت اختصاصی توسط شرکت نوپرداز راه اندازی شده است. که با ویژگی های بالایی که این سیستم دارد بدون مشکل در حال ارائه خدمات در به شهروندان میباشد.

رضایت عمومی از اینترنتی شدن نوبت دهی مراکز تعویض پلاک

به گزارش خبرنگار سایت راهور، سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص نوبت دهی اینترنتی گفت: پیرو اقدامات خوبی که در پلیس راهور و در حوزه نوبت دهی اینترنتی بر اساس تدابیر سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا رخ داد و رضایت عمومی را به دنبال داشت ، نیاز است که مطالبی به اطلاع هموطنان برسد.

وی گفت: برای دریافت نوبت اینترنتی حتما به سامانه نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک (nobatdehi.epolice.ir) مراجعه کنند که این موضوع نه تنها موجب نظم و انضباط در امور اداری می شود بلکه یک گام رو به جلو به سمت هوشمندسازی اقدامات پلیسی می باشد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: نکته مهم این که هموطنان عزیز شخصاً نسبت به دریافت نوبت از این سامانه اقدام و با مدارک لازم به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند و چنانچه خودشان قادر به این کار نیستند حتماً از افراد مورد اطمینان خانواده استفاده یا به کافی نت ها مراجعه کنند و به هیچ وجه به افراد واسطه یا دلال که ممکن است در خیابانهای اطراف مراکز شماره گذاری حضور داشته باشند برای دریافت نوبت مراجعه نکنند، اولاً این افراد حتماً هزینه ای از شما دریافت خواهند کرد همچنین ممکن است بواسطه این کار به حسابهای مالی شما دسترسی پیدا کنند.

  • تاریخ
  • زبان های برنامه نویسی: PHP, Mysql, HTML5, JS
  • مشاهده پروژهنمایش وب سایت