پایگاه خبری 19دی آنلاین نمونه کار حرفه ای طراحی سایت خبری شرکت نوپرداز می باشد.
دارا بودن اپلیکیشن و نرم افزار نگارش نشر از دیگر امکانات این سایت میباشد.

طراحی سایت و سئو پایگاه خبری 19دی آنلاین از جمله طراحی سایت خبری فعال در زمینه پوشش اخبار ایران و جهان می باشد و همچنین این پایگاه دارای روزنامه سراسری بوده که هر روز به چاپ میرسد. این وب سایت به زبان فارسی با جدیدترین متد طراحی سایت و سئو توسط شرکت نوپرداز اجرا و پیاده سازی شده است. استفاده از گرافیک ظاهری کاربر پسند و تجربه کاربری از دیگر مزایای این سایت محسوب می شود.

از دیگر ویژگی های این وب سایت استفاده از سیستم سی پنل اختصاصی سایت های خبری بوده که امکان کار با آن نیز بسیار آسان است. از ویژگی های این سیستم امکان ایجاد و ویرایش اخبار و دسته بندی آن ها همراه با تصویر و استفاده از سیستم های همگام سازی وب سایت با ایمیل و سایر شبکه های اجتماعی می باشد.

شرکت نوپرداز تلاش دارد تا با ارائه دادن خدمات سئو، بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو و پشتیبانی 24 ساعته سبب آرامش خاطر مشتریان گردد. کلیه مراحل تحلیل و آنالیز وب سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی قالب گرافیکی و برنامه نویسی سایت به صورت کاملا اختصاصی توسط شرکت نوپرداز اجرا گردید و پس از ورود اطلاعات آپلود شد. امنیت بالای وب سایت و جلوگیری از نفوذ هکر ها به وب سایت های طراحی شده توسط شرکت نوپرداز، از جمله مهم ترین نکاتی است در طراحی سایت ها با بهره گیری از جدید ترین متد های روز دنیا در طراحی سایت مورد توجه متخصصان شرکت نوپرداز قرار می گیرد.

شرکت نوپرداز افتخار دارد با بهره بردن از تیمی با مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و فروشگاه های اینترنتی شما را در این امر یاری کند. شما می توانید جهت ثبت نمودن درخواست طراحی سایت خبری یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد با ما در تماس باشید.

  • تاریخ
  • زبان های برنامه نویسی: PHP, Mysql, HTML5, JS
  • مشاهده پروژهنمایش وب سایت