طراحی وب سایت برای آتلیه و عکاسی

 • توسط صادقی
 • 0 دیدگاه
 • توسعه وب سایت
طراحی وب سایت برای آتلیه و عکاسی

طراحی وب سایت آتلیه و عکاسی توسط شرکت نوپرداز به صورت کاملا حرفه ای و با قابلیت توسعه و مدیریت آسان طراحی می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید برای ثبت سفارشات خود با ما در تماس باشید.

طراحی سایت آتلیه چه دلیلی دارد؟

طراحی سایت آتلیه و عکاسی مهم است،  با توجه به این که امروزه اغلب کسب و کار ها نسبت به فعالیت در فضای مجازی نیز اقدام کرده اند آتلیه ها نیز برای این که از عرصه رقابت در دنیای وب عقب نمانند، بایستی در این حوزه وارد شوند. شاید در سال های گذشته کسی باور نمی کرد که در کشور ایران تا این حد تکنولوژی گسترده شود و با آمدن نسل های جدید اینترنت شاهد تحول های نوین در این زمینه باشیم.

اما اکنون طراحی سایت آتلیه تبدیل به یک ضرورت برای نشان دادن هر چه بهتر کسب و کار و بازاریابی به صورت آنلاین در دنیای وب شده است.

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی برای عکاسان که هر روز به دنیای وب متصل هستند یک امر پرکاربرد و مفید است. از این رو طراحی سایت عکاسی می تواند کمک مهمی به نشر تصاویر آنلاین شما در سایت خودتان داشته باشد. همچنین می توانید نسبت به راه اندازی سیسمی برای قراردادن تمام تصاویر همکاران شما در یک وبسایت اقدام کنید.

طراحی وب سایت برای عکاسی و آتلیه 

رعایت اصول رابط کاربری و طراحی زیبا این سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین توجه به مباحث سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجو می تواند سبب افزایش بازدیدکنندگان شود.

امکانات سایت آتلیه و عکاسی

امکانات سایت آتلیه و عکاسی شامل موارد زیادی میباشد که ما تعدادی از این موارد را در زیر برای شما آورده‌ایم:

 • سفارش آنلاین عکس
 • امکان استفاده از درگاه پرداخت آنلاین
 • امکان قراردادن مدارک عکاسی و آتلیه در سایت
 • امکان معرفی جشنواره ها
 • ساخت وبلاگ
 • سیستم مدیریتی حرفه ای
 • سیستم نوبت دهی آنلاین
 • و سایر خدمات اختصاصی

 

مزایای سایت آتلیه و عکاسی

مزایای سایت آتلیه و عکاسی این است، که این امکان را به افراد شاغل در این زمینه می دهد تا رزومه و سوابق شغلی خود را به صورت آنلاین به نمایش بگذارند و از امکان بازاریابی اینترنتی در کسب و کار خود استفاده کنند. این مبحث شامل تبلیغات خدمات آتلیه و دریافت سفارش عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مراسم می باشد.
همچنین سایت عکاسی را می توان با هدف آموزش عکاسی حرفه ای و یا تبلیغات آموزشگاه عکاسی راه اندازی کرد. در پایان راه اندازی سایتی که دارای حالت گروهی و دایرکتوری تجاری است و به مشتری امکان انتخاب تعرفه و یافتن خدمات نزدیک به محل خود را می دهد. راه اندازی سایتی که در زمینه فروش محصولات عکاسی و فیلمبرداری تخصص دارد نیز می تواند در این دسته قرار گیرد.

هزینه طراحی سایت آتلیه و عکاسی

در تعیین هزینه طراحی سایت آتلیه و عکاسی باید موارد زیادی را در نظر گرفت، از جمله مواردی که در قیمت طراحی سایت آتلیه و عکاسی باید در نظر گرفته شود مواردی مانند کیفیت هاست، نوع کدنویسی وب سایت، کیفیت طراحی قالب، میزان بهینه سازی کد می باشد. از نظر سئو، امنیت وب سایت و نحوه پشتیبانی. از آن بسته هایی که در زیر مشاهده می کنید فقط بسته های آماده هستند و می توانید بسته به نیاز خود ویژگی هایی را به بسته خود اضافه یا کم کنید.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت ثبت سفارش طراحی سایت عکاسی و آتلیه هم اکنون با ما تماس بگیرید. ما آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به شما عزیزان هستیم.

طراحی وب سایت برای آتلیه و عکاسی 0از 5براساس 0 رای

0 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

4 + 10 =