ساخت برنامه موبایل در شهر قم | سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین در قم

  • توسط رضایی
  • 1 دیدگاه
  • توسعه وب سایت
ساخت برنامه موبایل در شهر قم | سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین در قم

امروزه ساخت برنامه های موبایل در شهر قم با استقبال ویژه مردم مخصوصا قشر جوان مواجه شده است. برنامه های موبایل ساخته شده توسط شرکت نوپرداز با استفاده از اصول روز دنیا در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن ها می باشد و با تکیه بر نیروهایی حرفه ای و مجرب پیاده سازی می گردد. همچنین شما می توانید جهت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی و یا خرید محصول سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین با متخصصان شرکت نوپرداز در ارتباط باشید.

ساخت برنامه موبایل در شهر قم

برنامه های ساخته شده توسط شرکت نوپرداز در استان قم دارای نسخه های اندروید و IOS بوده و در سریع ترین زمان ممکن پیاده سازی و تست می گردد. همچنین محصول اپلیکیشن کافه و رستوران نیز به صورت آماده قابل استفاده بوده و قابلیت انجام هر گونه تغییری روی آن به صورت اختصاصی وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که پشتیبانی تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت نوپرداز قم به صورت یک سال رایگان می باشد.

ساخت برنامه موبایل در قم 

محصول سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین در قم

سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین نوپرداز دیگر محصول ارائه شده توسط شرکت در شهر قم است که جهت مشاهده آن می توانید به بخش محصولات مراجعه نمایید. ارائه خدمات حرفه ای و با امکانات ویژه برای مشتریان از جمله مواردی است که برای کسب رضایت آن ها در شرکت نوپرداز مورد توجه قرار می گیرد. 

با استفاده از پنل ساده و پیشرفته ای که توسط شرکت نوپرداز پیاده سازی شده است شما می توانید تمام تغییرات دلخواه و مد نظرتان را بر روی فرشگاه و سایت خود اعمال نمایید.

فروشگاه ساز آنلاین نوپرداز قم 

طراحی قالب کاربر پسند و حرفه ای و حفظ امینت سایت از جلمه نکات مهمی است که از مراحل ابتدایی و شروع پروژه مورد توجه قرار می گیرد. همچنین رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت و فروشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است که توسط شرکت نوپرداز انجام می گردد.

شما می توانید جهت سفارش محصولات شرکت و یا دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی وب سایت، ساخت برنامه موبایل و فروشگاه آنلاین با ما در تماس باشید.

ساخت برنامه موبایل در شهر قم | سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین در قم 4از 5براساس 99 رای

1 دیدگاه

  • fatemeh nouri

    عالیه
    شبیه فروشگاه ساز بابه که نسخه موبایلی هم داره

دیدگاه خود را ارسال کنید

7 + 9 =