اصول طراحی وب سایت هنری

 • توسط کربلایی
 • 12 دیدگاه
 • توسعه وب سایت
اصول طراحی وب سایت هنری

با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده از یک وب سایت مناسب برای هر هنرمندی ضروری قلمداد می شود. مرز میان طراحی و هنر را مشخص است، اما به هر کدام از آن ها که علاقه داشته باشید رابطه هماهنگ این دو را نمی توان نادیده گرفت. با توجه به گسترش اینترنت این همزیستی بین طراحی و هنر مهم تر از همیشه است. هنرمندان می توانند با استفاده از یک وب سایت نمونه کار ها و نام خود را مطرح نمایند. طراحی وب سایت هنری از آن جهت اهمیت دارد که می تواند تبدیل به یک رسانه مهم برای آنان شود.

سئو سایت های هنری

امروزه بیشتر دیده شدن و معروفیت هر هنرمندی در دنیای اینترنت در گرو توجه به سئو و بهینه سازی وب سایت او است. سئو سایت های هنری با توجه به حساسیت این حیطه نیاز به روش ها و اصول خاصی دارد که در صورتی که آن ها را رعایت نکنید ممکن است به نتیجه مطلوبی نرسید. خوش بختانه با وجود ابزار های مختلفی که در زمینه سئو طراحی شده اند و همچنین وجود نیرو های متخصص در زمینه سئو سایت های هنری شما می توانید با سرمایه گذاری در زمینه سئو و بهینه سازی گام مهمی برای موفقیت خود بردارید.

نگرانی هنرمندان چیست؟

این که شما اعتقاد دارید هنر تقلیدی از زندگی است یا زندگی تقلیدی از هنر (یا هر دو) نکته ای است که همه ما می توانیم آن را بپذیریم. ظهور اینترنت فرآیند های هنری و پذیرش آن را برای همیشه دستخوش تغییراتی نموده است. اما چرا باید هنرمندان نگران وب سایت خود باشند؟

اولین جایی که نمونه کار های شما دیده می شود وب سایت شما خواهد بود. درست همان گونه که در نمایشگاه شما نمونه کار ها به صورت منظم و زیبا به بینندگان نمایش داده می شود، وب سایت شما نیز باید به همان زیبایی و درست طراحی شود. این که شما چقدر به فضای اینترنتی علاقه دارید یا از آن دوری می کنید، اهمیتی ندارد. اما به خاطر داشته باشید دوری شما از اینترنت و شبکه های اجتماعی شما را در معرض خطر قرار می دهد. 

به وب سایت های زیر دقت کنید. هر کدام با روش خاصی کار می کنند و شخصیت و نمونه کار های هنرمندان را به نمایش می گذارند:

 

Banksy سایت هنری

 

The Dufala Brothers وب سایت هنری 

 

 Tauba Auerbach 

طراحی سایت هنری 

 

James Turrell 

نمونه سایت هنری 

 

Wim Delvoye 

طراحی سایت

 

شرکت نوپرداز مفتخر است با استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری نماید. شما می توانید برای ثبت سفارش طراحی سایت هنری و سئو سایت یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

اصول طراحی وب سایت هنری 4از 5براساس 928 رای

12 دیدگاه

 • طاها

  چه مقاله خوبی بود بعضی تعاریفتون از هنر و زندگی خیلی زیبا بود. اهمیت طراحی وب سایت هنری رو به راحتی میشه درک کرد. سایت میتونه پلی باشه برای معرفی بهتر هنر به همه ی افراد

 • الیاس

  سلام یک سوال داشتم. یک وب سایت هنری برای قرار دادن تعدادی عکس و ویدئو نیاز به چقدر فضا داره و هزینش چقدر میشه؟

 • شایان

  این سایت James Turrell واقعا یک طراحی سایت هنری عالی رو انجام داده. به نظر من به خوبی تونسته از طبیعت و فضای بیرونی الهام بگیره.

 • مهدوی

  وب سایت هنری یک بخش مهم به حساب می آید برای وب سایت های هنری تصاویر بخش مهمی هست که باید از تصاویر با کیفیت برای وب سایت های هنری استفاده کنیم،ممنون از مقاله ی کاربردی مه ارائه دادین.

 • fariba_vesali

  وب سایت های هنری بخش مهمی به حساب می آید که وقت بالایی برای طراحی وب سایت مورد نظر می باشد،برای کارای هنری که کاربر رو توجه میکنه بحث گرافیک هست که باید رنگ بندی خوبی رو بکار ببریم.

 • فرخ

  نمونه کارهای خوبی رو در زمینه وب سایت های هنری ارائه دادین..

 • محمدی

  سئو سایت های هنری،امروزه بیشتر دیده شدن و معروفیت هر هنرمندی در دنیای اینترنت با توجه به سئو و بهینه سازی وب سایتش می باشد..

 • حمید

  سئو سایت های هنری،خوش بختانه با وجود ابزار های مختلفی که در زمینه سئو طراحی شده اند و همچنین وجود نیرو های متخصص در زمینه سئو سایت های هنری شما می توانید با سرمایه گذاری در زمینه سئو و بهینه سازی پیشرفت زیادی رو در بر دارد،ممنونم بابت مقاله خوبتون..

 • مهدی

  اصول طراحی وب سایت هنری،در زمینه سئو سایت های هنری و با سرمایه گذاری در زمینه سئو و بهینه سازی گام مهمی برای موفقیت خود بردارید،عالی میشه..

 • بشکنی

  واقعا مطالبتون عالیه

 • فرامرزی

  والا نمیدونستم وب سایت های هنری اصول طراحی خاص خودشون رو دارن

 • سلیمی

  چه وب سایت های زیبایی . آدم با دیدن اینا پی به اهمیت موضوع میبره

دیدگاه خود را ارسال کنید

3 + 5 =