طراحی اپلیکیشن موبایل نوبت دهی

 • توسط کربلایی
 • 1 دیدگاه
 • اخبار تکنولوژی
طراحی اپلیکیشن موبایل نوبت دهی

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، بازار دنیای اینترنت و فضای مجازی بسیار داغ است. در این میان اپلیکیشن های موبایل سهم زیادی را به خود اختصاص داده اند. استفاده از این اپلیکیشن ها بسیار آسان است و برای تمامی کسب و کارها می­توان اپلیکیشن گوشی هوشمند طراحی کید. برای مثال طراحی اپلیکیشن نوبت دهی بسیار کاربردی است. جهت اطلاع از امکانات کامل اپلیکیشن موبایل نوبت دهی شرکت نوپرداز از نمونه کار های شرکت در این زمینه دیدن فرمایید.


سامانه و اپلیکیشن نوبت دهی نوپرداز

 

مزایای اپلیکیشن نوبت دهی

درست است که طراحی سایت یکی از بخش هایی جدایی ناپذیر و حیاتی کسب و کارهای امروز است و بدون آن موفقیت در کسب و کار آنلاین امکان پذیر نیست، اما با داشتن یک سایت نباید از طراحی یک اپلیکیشن غافل شوید.

در این مقاله قصد داریم اهمیت طراحی اپلیکیشن نوبت دهی را برای شما بیان کنیم. در بسیاری از بیمارستان ها، مراکز دولتی و حتی مراکز خصوصی که مراجعه کنندگان زیادی دارند مسئله نوبت دهی و سختی های آن مورد توجه است.

با طراحی وب سایت اختصاصی و سامانه نوبت دهی آنلاین بخشی از این مشکل رفع شده است اما بیشتر افراد برای گرفتن نوبت به صورت اینترنتی اقدام نمی­کنند. دلیل این امر می­تواند عدم آگاهی از سامانه نوبت دهی آنلاین در سایت، ندانستن آدرس اینترنتی سایت شما و ... باشد. اینجاست که اپلیکیشن نوبت دهی به کمک شما می­آید. با ساخت یک اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین با طراحی ساده و کاربرپسند به طوریکه همه اقشار بتوانند به راحتی با آن کار کنند، کار مرکز شما در نوبت دهی بسیار آسان می­شود.

علاوه بر سهولت کار خود، مدیریت بهتر و جلوگیری از تجمع بیش از حد مراجعه کنندگان، طراحی اپلیکیشن نوبت دهی بر ارزش و اعتبار شرکت یا مرکز می­افزاید و رضایت مراجعه کنندگان را نیز در پی خواهد داشت.

مهمترین نکات در ساخت و طراحی یک اپلیکیشن نوبت دهی

حال که با اهمیت طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آشنا شدید، می خواهیم توضیح دهیم در ساخت و طراحی یک اپلیکیشن نوبت دهی خوب چه نکاتی باید مورد توجه قرار گیرند.

 • در مرحله اول سعی کنید دید روشنی نسبت به کاری که می خواهید انجام دهید، هدف ها و نیازهایتان از طراحی اپلیکیشن نوبت دهی داشته باشید.
 • سپس باید نیازهای کاربرانتان را در نظر بگیرید. توجه کنید کاربران شما از چه اقشاری هستند و چه انتظاراتی از اپلیکیشن شما خواهند داشت.
 • با در نظر گرفتن نکات بالا، ایده اولیه را برای طراحی اپلیکیشن خود ترسیم و همه چیز را برنامه ریزی کنید.
 • از مراحل و زبان هایی که برای ساخت اپلیکیشن مناسب هستند آگاهی کسب کنید و سپس کار خود را به یک شرکت مجرب بسپارید.
 • برای هر دو پلتفرم اندروید و ios اپلیکیشن خود را طراحی کنید.
 • قبل از انتشار اپلیکیشن نوبت دهی یک نسخه آزمایشی طراحی کرده و تمامی اشکالات و ایرادهای ممکن را برطرف کنید.
 • به ظاهر اپلیکیشن و سادگی کار با آن بسیار توجه کنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای توسط شرکت نوپرداز

طراحی اپلیکیشن موبایل نوبت دهی 4از 5براساس 154 رای

1 دیدگاه

 • Zahedi

  وووای واقعا عالی میشه واسه سامانه های نوبت دهی اپلیکیشن نوبت دهی طراحی بشه واقعا کاربردیه

دیدگاه خود را ارسال کنید

1 + 5 =