ویژگی بهترین فروشگاه های اینترنتی چیست؟

 • توسط رضایی
 • 4 دیدگاه
 • اخبار تکنولوژی
ویژگی بهترین فروشگاه های اینترنتی چیست؟

امروزه فروشگاه های اینترنتی محدودیت های زمانی و مکانی را از بین برده اند و به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند. مشتریان هنگام وارد شدن به فروشگاه های اینترنتی می توانند مدت های طولانی را در آن سپری کنند و انتخاب های خود را با دقت بیشتری انجام دهند.

بیشتر: طراحی فروشگاه اینترنتی نوپرداز

برترین فروشگاه های اینترنتی دنیا (آمازون، Jingdong mall ،eBay، علی بابا و...)، ویژگی هایی دارند که در این مقاله به آن ها پرداخته ایم:

بهترین فروشگاه اینترنتی 

تنوع کالا

اگر به بهترین فروشگاه های اینترنتی دنیا نگاهی داشته باشیم، متوجه خواهیم شد این فروشگاه ها از تنوع محصولات بالایی برخوردارند و با انجام طبقه بندی های مناسب خرید را برای مشتریان بسیار آسان تر کرده اند. همچنین فروشگاه ها باید اطلاعات درستی از محصولات به مشتریان ارائه دهند و ارائه اطلاعات گنگ و نامناسب می تواند یکی از دلایل شکست فروشگاه های اینترنتی باشد.

ارائه خدمات مطلوب

قطعا شما پس از خرید از یک فروشگاه اینترنتی به خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصول مورد نظر خود اهمیت زیادی می دهید. بله، این یک اصل مهم است که اغلب فروشگاه های بزرگ دنیا به آن توجه ویژه ای دارند. بسیاری از فروشگاه های بزرگ دنیا برخی از خدمات خود را به صورت رایگان به مشریان خود ارائه می دهند.

جذابیت فروشگاه

امروزه اغلب فروشگاه های بزرگ دنیا دارای ظاهری جذاب و کاربر پسند هستند. این به ذات انسان ها مربوط می شود که کمال گرا هستند و فروشگا های اینترنتی نیز باید به آن توجه داشته باشند. حتی در فروشگاه های سنتی و فیزیکی هم استفاده از ظاهری زیبا در جلب مشتریان تاثیر زیادی دارد. 

جلب اعتماد مشتریان

اغلب مشتریان نسبت به محفوظ ماندن اطلاعاتی که در اختیار فروشگاه های اینترنتی قرار می دهند، نگران هستند. اگر به بهترین فروشگاه های اینترنتی دنیا نگاهی بکنیم، اغلب آن ها محفوظ ماندن اطلاعات شخصی مشتریان را تضمین نموده و طریقه کار خود را به خوبی به مشتریان توضیح می دهند.

قیمت محصولات

قیمت گذاری روی محصولات فروشگاه های اینترنتی بر خلاف فروشگاه های فیزیکی به سبب حذف بسیاری از هزینه های اضافی مناسب تر است. اغلب فروشگاه های اینترنتی محصولات را در قیمت های مختلفی به مشتریان ارائه می دهد تا بر اساس توان مالی خود نسبت به خرید محصول مورد نظرشان اقدام نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نوپرداز آماده ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان گرامی می باشد. با ما همراه باشید.

ویژگی بهترین فروشگاه های اینترنتی چیست؟ 4از 5براساس 1769 رای

4 دیدگاه

 • علی

  به نظر من جلب اعتماد مشتری از همه عوامل دیگه مهم تره. ولی متاسفانه خیلی از فروشگاه های اینترنتی غیر حرفه ای به این توجه نمی کنند. شاید اگه یکم به طرز کار فروشگاه های اینترنتی بزرگ دنیا ذقت کنند اتفاق بدی نمی افته.

 • راحیل

  تنوع کالا مهمه آدم یه وقتی میره یه خریدی بکنه اینقدر تنوع هست که کلی خرید میکنه

 • ملیحه

  دیجی کالا هم به نظرم از بهترین فروشگاه های اینترنتی تو ایرانه

 • فرزاد

  آمازون واقعا تنوع رو با محصولات عجیبی که داره به حد اعلی رسونده :)

دیدگاه خود را ارسال کنید

8 + 11 =