قوانین مهم در سئو سایت

  • توسط احمدی
  • 10 دیدگاه
  • سئو
قوانین مهم در سئو سایت

امروزه ابزار های مختلفی برای بهبود سئو سایت ساخته شده اند که برخی از آن ها نیز نتیجه مطلوبی نخواهند داشت اما همیشه بایستی بر روی یک سری مطالب ویژه توجه داشت. در ادامه قوانین کلیدی را مطرح می نماییم که رعایت کردن آن ها در بهبود وضعیت سئو سایت تاثیر به سزایی خواهد داشت.

تعداد کاراکتر ها برای تگ عنوان

سعی نمایید تعداد کاراکتر های تگ عنوان سایت شما بیشتر از 60 نشود، زیرا گوگل در این مورد محدودیت هایی را در نظر گرفته است که در صورت رعایت نکردن آن ممکن است قسمتی از عنوان شما از بین برود.

جلوگیری از استفاده مکرر کلمات کلیدی

توجه داشته باشید که برای تولید یک محتوا خوب، بیش از اندازه از کلمات کلیدی استفاده نکنید و این کار ممکن است بر سئو وب سایت شما تاثیر منفی داشته باشد.

به کار بردن تصاویر مناسب

سئو وب سایت 

استفاده از تصاویر مناسب و جذاب برای کاربران سایت شما می تواند تاثیر زیادی در باقی ماندن آن ها در وب سایت شما داشته باشد و ماندگاری بازدید کنندگان در وب سایت شما یکی از عوامل با اهمیت در بهبود سئو وب سایت شما است که موتور های جستجو گوگل نیز ارزش بالایی برای آن قائل هستند.

به کار بردن کلمات کلیدی LSI

این کلمات در واقع کلماتی می باشند که با کلمات کلیدی اصلی وب سایت شما معنی مشابه ای دارند و در بسیاری از مواقع نیز امکان دارد شما ناخواسته این کلمات را به کار برده باشید.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو

با توجه به گسترش روز افزون افرادی که از تلفن های همراه استفاده می کنند، روز به روز شاهد بیشتر شدن بازدید های وب سایت ها از طریق تلفن های همراه خواهیم بود. به همین دلیل به طراحان وب سایت ها توصیه می گردد که وب سایت های خود را به طور ریسپانسیو طراحی نمایند تا بازدید گنندگانی را که از طریق تلفن همراه یا تبلت به وب سایت های آن ها مراجعه می نمایند را از دست ندهند.

منبع: شرکت طراحی سایت نوپرداز

قوانین مهم در سئو سایت 4از 5براساس 1073 رای

10 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

6 + 14 =

پربازدیدترین ها