قوانین مهم در سئو سایت

قوانین مهم در سئو سایت چیست و چه نکاتی را برای افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو باید رعایت کرد؟

قوانین مهم در سئو سایت
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: سئو
قوانین مهم در سئو سایت 4از 5براساس 52 رای

امروزه ابزار های مختلفی برای بهبود سئو سایت ساخته می شوند که بعضی از آن ها نیز نتیجه مطلوبی ندارند اما همیشه باید بر روی یک سری مطالب خاص توجه داشت. در ادامه قوانین کلیدی را مطرح می نماییم که رعایت کردن آن ها در بهبود وضعیت سئو سایت تاثیر به سزایی خواهد داشت.

تعداد کاراکتر ها برای تگ عنوان

سعی کنید تعداد کاراکتر های تگ عنوان سایت شما بیشتر از 60 نشود، زیرا گوگل در این مورد محدودیت هایی را در نظر گرفته است که در صورت رعایت نکردن آن ممکن است قسمتی از عنوان شما از بین برود.

جلوگیری از استفاده مکرر کلمات کلیدی

توجه داشته باشید که برای تولید یک محتوا مناسب، بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید و این کار ممکن است بر سئو وب سایت شما تاثیر منفی داشته باشد.

به کار بردن تصاویر مناسب

سئو وب سایت 

استفاده از تصاویر مناسب و جداب برای کاربران سایت شما می تواند تاثیر زیادی در ماندن آن ها در وب سایت شما داشته باشد و ماندگاری بازدید کنندگان در وب سایت شما یکی از عوامل با اهمیت در بهبود سئو وب سایت شما خواهد بود که موتور های جستجو گوگل نیز ارزش بالایی برای آن قائل هستند.

به کار بردن کلمات کلیدی LSI

این کلمات در واقع کلماتی هستند که با کلمات کلیدی اصلی وب سایت شما معنی مشابه ای دارند و در بسیاری از مواقع نیز ممکن است شما ناخواسته این کلمات را به کار برده باشید.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو

با توجه به گسترش روز افزون افرادی که از تلفن های همراه استفاده می کنند، روز به روز شاهد افزایش بازدید های وب سایت ها از طریق تلفن های همراه هستیم. به همین خاطر به طراحان وب سایت ها توصیه می شود که وب سایت های خود را به صورت ریسپانسیو طراحی نمایند تا بازدید گنندگانی را که از طریق تلفن همراه یا تبلت به وب سایت های آن ها مراجعه می نمایند را از دست ندهند.

امتیاز به سایت