طراحی اپلیکیشن هیبریدی اختصاصی

  • توسط جهانی
  • 0 دیدگاه
  • اپلیکیشن های موبایل
طراحی اپلیکیشن هیبریدی اختصاصی

شما می توانید جهت ثبت سفارش خود در این زمینه با متخصصان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

طراحی اپلیکیشن برای شرکت ها و فروشگاه های مختلف رو به رواج است. امروزه به علت استفاده از گوشی های هوشمند و سادگی استفاده از اپلیکیشن های مختلف طراحی و استفاده از اپلیکیشن ضروری به نظر میرسد. برای همه راحتتر این است که با یک اپلیکیشن کارهای موردنظرشان را انجام دهند تا سایت های مختلف. پس طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت باعث افزایش فروش و جذب مشتری خواهد شد. طراحی و ساخت اپلیکیشن علاوه بر موارد گفته شده بر اعتبار و شهرت شما نزد مخاطبان و مشتریانتان خواهد افزود.

طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های مختلف هزینه بالایی در بر خواهد داشت. از این رو میتوان از طراحی اپلیکیشن هیبریدی اختصاصی بهره برد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی اپلیکیشن هیبریدی و مزایا و معایب آن، ما را در این مقاله همراهی کنید.

طراحی اپلیکیشن هیبریدی اختصاصی 

اپلیکیشن هیبریدی به چه معناست؟

با طراحی یک اپلیکیشن هیبریدی دیگر نیازی نیست هزینه های جداگانه ای برای طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های مختلفی نظیر اندروید، آی او اس و ویندوز بپردازید. در زمان کمتر و با هزینه کمتر شما اپلیکیشن خود را خواهید داشت. اپلیکیشن های هیبریدی چیزی بین اپلیکیشن های web و Native هستند. و ویژگی هر دو حالت را دارند. به صورت کلی اپلیکیشن های هیبریدی به اپلیکیشن های web نزدیک هستند اما برخی خصوصیات Native مانند دسترسی های مختلف به گوشی را دارند. به دلیل راحتی و کم هزینه بودن طراحی اپ های هیبریدی، این اپلیکیشن ها رشد بسیاری داشته و در بین مردم محبوب هستند.

مزایای اپلیکیشن هیبریدی

کم هزینه بودن، ساخت در زمانی کمتر نسبت به سایر اپلیکیشن ها و  دریافت نسخه های مختلف اپلیکیشن از مزایای این اپلیکیشن ها هستند که در همین مقاله نیز ذکر شد. امکان توسعه، پشتیبانی و نگهداری آسان و طراحی برنامه با دانش طراحی سایت نظیر کدهای جاوا اسکریپت، HTML و CSS از دیگر مزایای طراحی اپلیکیشن هیبریدی است.

معایب اپلیکیشن هیبریدی

امکان ساخت اپلیکیشن های نظیر اپ بازی با روش هیبریدی وجود ندارد. پس برای پروژه های بزرگ نیاز است که اپلیکیشن به صورت Native طراحی شود. به علاوه طراحی به صورت هیبریدی سبب میشود برخی مزایای طراحی Native قربانی شوند. برای مثال اپلیکیشن های Native  برای گوشی های همراه به خوبی بهینه می شوند و  در برابر ترافیک سنگین یا داده های بسیار زیاد عملکرد خوبی خواهند داشت. اپلیکیشن های Native  به صورت مستقیم روی گوشی نصب مبشوند و مستقیما با نرم افزا در ارتباط هستند از این رو عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند. البته در صورتی که اپلیکیشن هیبریدی به خوبی طراحی و ساخته شود کاربر به هیچ عنوان متوجه نخواهد شد.

طراحی اپلیکیشن هیبریدی اختصاصی 4از 5براساس 68 رای

0 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

10 + 1 =

پربازدیدترین ها