چگونگی توسعه و طراحی وب سایت

  • توسط حسن پورامامی
  • 8 دیدگاه
  • توسعه وب سایت
چگونگی توسعه و طراحی وب سایت

توسعه وب سایت از جمله مواردی است که همیشه مورد توجه افراد علاقه مند به اینترنت می باشد. در آغاز شما باید یک طرح مناسب و دقیق برای سایت خود بیابید. اگر شما یک برنامه نویس تازه کار یا یک طراح هستید و می خواهید خودتان سایت خود را پیاده سازی نمایید می توانید یک سایت ساده را با استفاده از آموزش های طراحی سایت html و نیز با بهره گرفتن از css طراحی کنید. فقط کافی است اطمینان داشته باشید که می توانید نگاهی حرفه ای به سایت خود داشته باشید.

هنگام توسعه وب سایت شما می توانید از یک قالب وب سایت پیش ساخته شده رایگان برای طراحی وب سایت خود استفاده نمایید یا یک قالب را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید. یک طراح وب سایت استخدام کرده و از تخصص های فنی و تجربه او برای پیاده سازی بهتر ایده و پروژه خود استفاده نمایید. در طراحی وب سایت خود حتما بایستی به نکاتی مثل آسان بودن محیط کاربری و طراحی یک رابط کاربری مناسب توجه ویژه ای داشته باشید. یک سبک و طراحی سازگار را در پیش بگیرید، به گونه ای که هماهنگی موضوعی در آن رعایت گردد و تلاش کنید از دو یا سه رنگ اصلی و مناسب استفاده نمایید.  

در توسعه وب سعی کنید با جدا کردن هر یک از قسمت ها بر اساس موضوع و اولیت آن ها و همچنین استفاده از فونت های مناسب و رعایت اصول نگارشی  خوانایی مطالب را به سطحی ایده آل برسانید. تلاش کنید در طراحی وب سایت از تگ های HTML استاندارد استفاده نمایید و در استفاده از تصاویر تعادل مناسبی بین کیفیت تصویر و تاثیر آن در سرعت بارگذاری وب سایت ایجاد کنید. وب سایت خود را آزمایش کرده و بررسی کنید که لینک ها به درستی کار می کنند و تصاویر نیز به خوبی نمایش داده می شوند یا خیر.

وب سایت خود را به صورت واکنش گرا طراحی کنید و یا یک سایت جداگانه برای تلفن های همراه طراحی کنید و از ایجاد ویژگی هایی که در تلفن های همراه پشتیبانی نمی شوند دوری کنید. در برخی موارد شما می توانید به جای استفاده از نسخه موبایل سایت یک برنامه برای آن ایجاد نمایید. در پایان اینکه توجه داشته باشید که وب سایت شما باید ساده و دقیق طراحی شود و سعی کنید وب سایت خود را ساده نگه دارید.

برگرفته از سایت wikihow

چگونگی توسعه و طراحی وب سایت 4از 5براساس 1486 رای

8 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

8 + 8 =

پربازدیدترین ها