چرا راه اندازی فروشگاه اینترنتی لازم است

افزایش تنوع و ایجاد کانال های جدید بازاریابی و فروش باعث شده است رقبای شما از این فرصت استفاده کرده و از شما پیشی بگیرند

چرا راه اندازی فروشگاه اینترنتی لازم است
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: توسعه وب
چرا راه اندازی فروشگاه اینترنتی لازم است 4از 5براساس 378 رای

کسب و کار شما اعتبار ایجاد کرده و در هزینه های شما صرفه جویی میکند

اکثر کسب و کارها توانایی تامین هزینه تبلیغات شهری، تلویزیونی و سایر کانال‌های پرهزینه را ندارند اما طراحی سایت و راه اندازی آن تصویری از شما ارائه میکند که برای همه‌ کسانی که به اینترنت دسترسی دارند قابل استفاده است.
در دنیای امروز مشتریان بیشتر از اینترنت برای پیدا کردن محصول و خدماتی که نیاز دارند استفاده می کنند. مشاغل کوچک با داشتن وبسایت اعتبار پیدا میکنند. بدون آن، مشتریان شما به سمت رقبایی مراجعه میکنند که دارای صفحه اینترنتی هستند. اگر شما برای کسب و کار خود یک وبسایت دارید اما ظاهر حرفه‌ای ندارد، طراحی مجدد سایت شما با ظاهری حرفه‌ای و عکس‌های زیبا، به مشتریان شما اطمینان خاطر بیشتری برای استفاده از محصول و خدمات شما می دهد. و همچنین با راه اندازی و پاسخگویی آنلاین به سوالات مشتریان باعث روانق و افزایش اعتبار کسب و کار شما میشود.

شاید شما تصور کنید توانایی پرداخت هزینه‌های یک سایت را ندارید. اما سایت باعث صرفه‌جویی در زمینه های زیادی مانند پرداخت اجاره های سنگین ماهانه برای داشتن یک ویترین از محصولات و پرداخت قبوض سنگین تجاری و تبلیغات، بازاریابی و برقراری ارتباط و اطلاع رسانی میشود. که با راه‌اندازی و طراحی سایت زیبا نیازی نیست که هزینه‌های زیادی را صرف اینگونه موارد کنید که مخاطب هدف مشخصی ندارد. هزینه راه‌اندازی سایت سئو و بازاریابی اینترنتی  از طریق آن در مقایسه با هزینه‌های سنتی و تبلیغات آفلاین قابل مقایسه نیست.

در هر لحظه در دسترس است

یک صفحه اینترنتی در هر لحظه از 365 روز سال در دسترس است! و از این منظر با هیچ رسانه دیگری قابل مقایسه نیست بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کسب و کار شما در هر ساعت از شبانه روز همیشه برای پاسخگویی به نیازهای مشتری و تامین آنها در دسترس میباشید.

به بازار هدف گسترده تری وصل خواهید شد

با یک پشتیبانی و تامین نیازهای مشتریان و همینطور یک بازاریابی ساده مشاهده میکنید طیف گسترده تری از مشتریان هدف و آنچه شما ابتدا اصلا آنرا تصور نمی کردید به سمت شما سرازیر خواهند شد. و این تازه اولین شروع یک کسب و کار حرفه ای است.

با یک ترفند ساده نیاز تک تک مشتریان خود را ردیابی کنید

پیشرفت دانش برنامه نویسی باعث شده است به کمک کسب و کارهای اینترنتی بیاید. بگذارید با یک مثال ساده شروع کنم در نظر بگیرید شما مدیر یک فروشگاه اینترنتی هستید هر کدام از مشتریان شما به دنبال کالای مورد نیاز خود از طریق جستجو در دسته بندی ها یا فرم های جستجو به دنبال کالای مورد نظر خود میگردد. ایا شما می توانید متوجه بشوید کاربر به دنبال چیست؟ چه کالایی را می خواهد و شما آن را راهنمایی کنید؟ و بتوانید کالاهایی که شاید از دسترس مشتری شما به دور بوده به مشتری خود معرفی کنید. حتی هر روز از طریق ایمیل های تبلیغاتی کالا را برای مشتری معرفی کنید. و در آخر مشتری را مجاب کنید تا خرید خود را نهایی کند. امروزه فروشگاه های اینترنتی بزرگ مانند Amazon و ... از چنین ویژگی هایی برخوردار هستند.
پیاده سازی چنین امکانی کار هر شرکت و گروهی نیست و نیاز به تجربه و تخصص فنی بسیار بالایی میباشد که شرکت طراحی سایت نوپرداز با توجه به داشتن متخصصان حرفه ای به سادگی می تواند این امکانات را برای شما پیاده سازی نماید و گزارشات مفصل و گرافیکی به شما ارائه دهد. اگر به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید این مطلب را حتما بخوانید

مطالب بیشتر

وبلاگ شرکت را دنبال کنید، مطالب تولید شده کاملا اختصاصی بوده و در جهت پیشبرد اهداف مشتریان بصورت رایگان انتشار میابد.
حتما نظر خود را با دادن رأی ثبت کنید.

بازگشت به وبلاگ
امتیاز به سایت