طراحی سایت شرکتی

امروزه با گسترش اینترنت در تمامی کشور ها شرکت ها برای تجارت خود در فضای مجازی نیازمند یک وب سایت مناسب هستند. شرکت ها می توانند از این طریق محصولات و خدمات خود را راحت تر ارائه دهند و فضای بیشتری از بازار را در اختیار خود داشته باشند

طراحی سایت شرکتی

امروزه اینترنت بیشتر فضا های تجاری را تحت تاثیر خود قرار داده است. شرکت ها می توانند با بهره بردن از اینترنت و طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را رونق بیشتری دهند و در ارائه محصولات و خدمات خود راحت تر باشند. کاربران می توانند پس از ورود به وب سایت شرکت شما در آن ثبت نام نموده و از محصولات و خدمات وب سایت شما آگاهی پیدا کنند و نسبت به خرید و سفارش محصولات از طریق صفحات درگاه های بانکی اقدام نمایند. همچنین شما می توانید با طراحی قسمت وبلاگ در سایت خود مقالات و خبر های جدید را در وب سایت درج کنید و بازدیدگنندگان بیشتری را جذب نمایید.

ویژگی های صفحات سایت شرکتی

  • طراحی صفحه کاربردی و اجزای اصلی (اسلایدر، اخبار، مقالات، سیستم نظرات، تماس با ما ، درباره ما ، محصولات ، گالری تصاویر و …)
  • طراحی صفحه ارتباط با مشتریان و تماس با شرکت
  • طراحی صفحه معرفی اعضا شرکت و فعالیت های آن ها
  • طراحی صفحه فرم های استخدام و همکاری با شرکت
  • طراحی صفحه کنترل پنل برای مدیر با کلیه امکانات
  • طراحی صفحه ثبت سفارش به صورت آنلاین

شرکت نوپرداز مفتخر است با استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری نماید. شما می توانید برای ثبت درخواست طراحی سایت شرکتی یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد از طریق همین لینک اقدام نمایید.

طراحی سایت شرکتی 4از 5براساس 54 رای

نمونه کارهای مشابه

طراحی سایت با بهترین کیفیت، بهترین خدمات، سریعترین زمان را از ما بخواهید

تماس با مرکز پشتیبانی

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما در هر لحظه پاسخگوی شما خواهند بود.

امتیاز به سایت