طراحی سایت خبر فوری | طراحی اپلیکیشن خبر فوری

  • توسط حسینی
  • 1 دیدگاه
  • توسعه وب سایت
طراحی سایت خبر فوری | طراحی اپلیکیشن خبر فوری

شرکت طراحی سایت نوپرداز با داشتن نیرو هایی مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی سایت های خبری آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه طراحی سایت خبر فوری می باشد. طراحی اپلیکیشن خبر فوری نیز توسط متخصصان شرکت انجام می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید با بررسی نمونه کار های منحصر به فرد نوپرداز از امکانات سایت های خبری پیاده سازی شده توسط شرکت آگاهی لازم را کسب نمایید.

خبر فوری به دلیل جذب مخاطبان زیاد یکی از محبوب ترین سایت های خبری دنیا به حساب می آید. همچنین تعداد اعضای کانال تلگرامی این سایت نیز به حدود دو میلیون نفر می رسد. از جمله امکانات مهمی که شرکت نوپرداز به شما ارائه خواهد داد امکان ارسال آنی مطالب وب سایت به کانال های تلگرامی خبری مورد نظر شما خواهد بود.

پنل مدیریت پیشرفته و ابزار های متنوع و اختصاصی که در پنل سایت خبری ارائه شده توسط شرکت نوپرداز وجود دارد، سعی شده است تا تمام خواسته های شما را از یک سایت خبری حرفه ای برآورده گردد. استفاده از ساختار کدنویسی یکپارچه و قابل توسعه و طراحی قالب سایت و اپلیکیشن ها به صورت حرفه ای از خدمات شرکت نوپرداز است.

طراحی اپلیکیشن خبر فوری

طراحی اپلیکیشن های خبری همواره یکی از مهم ترین بخش های هر نوع خبرگذاری محسوب می شود. با استفاده از یک اپلیکیشن خبر فوری شما می توانید اخبار مورد نظر خود را به سرعت در دنیای مجازی منتشر نموده و مخاطبان خود را از طریق اپلیکیشن از اخبار لحظه ایران و جهان آگاه نمایید.

طراحی ساده و کاربر پسند از جمله مشخصات این اپلیکیشن های خبری است. ما در نوپرداز تلاش داریم تا به بهترین شکل طرح و ایده شما را عملی کنیم. ساخت اپلیکیشن خبر فوری توسط تیم برنامه نویسی شرکت نوپرداز بر اساس جدیدترین تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن روز دنیا انجام می گردد. همچنین شما می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن خبر فوری با ما در تماس باشید. 

نکات طراحی سایت و اپلیکیشن برای خبر

طراحی سایت و اپلیکیشن ها برای خبر نیازمند رعایت برخی اصول می باشد. از جمله مهم ترین آن ها رابط کاربری مناسب و عدم سردرگمی کاربران می باشد. اهمیت این موضوع از آن جایی است که در صورتی که کاربران از وب سایت شما نتوانند به خوبی استفاده کنند سریعا آن را ترک کرده و یا اپلیکیشن شما را حذف خواهند نمود. 

سایت های خبری باید در تمامی دستگاه های مختلف ریسپانسیو باشند تا کاربران بتوانند با هر دستگاهی به وب سایت مورد نظر خود مراجعه نمایند. عدم انجام این کار به منزله حذف کاربران زیادی از سایت شما خواهد بود.

جهت سفارش طراحی وب سایت خبری با ما در تماس باشید. طراحی سایت و اپلیکیشن خبر فوری به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از جدیدترین متد های طراحی وب روز دنیا توسط شرکت نوپرداز انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت خبر فوری | طراحی اپلیکیشن خبر فوری 4از 5براساس 153 رای

1 دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

1 + 15 =