10 وب سایت برتر آموزش طراحی سایت

در این آموزش 10 وب سایت آموزش برتر طراحی سایت را قرار داده ایم و به بررسی و نحوه عملکرد هر کدام از این وب سایت ها پرداخته شده است.

10 وب سایت برتر آموزش طراحی سایت
نویسنده:
تاریخ:
دسته بندی: آموزش ها
10 وب سایت برتر آموزش طراحی سایت 4از 5براساس 90 رای

شاید شما به دنبال ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود هستید یا شاید قصد وارد شدن به دنیای طراحی وب سایت را دارید و به دنبال مقدمه ای برای برنامه نویسی هستید. به هر حال ما منابع را برای کمک به شما برای شروع کار پیدا کرده ایم. در اینجا لیستی از 10 آموزش بهترین های طراحی و توسعه وب برای مبتدیان را قرار داده ایم (برگرفته از سایت upwork).

1. Codecademy
این سایت شبیه به یک دوره دانشگاهی فعالیت می کند. شما می توانید در این سایت زمان و مکان کلاس را کنترل نمایید. دوره آموزش طراحی و توسعه وب در codecademy از آموزش مقدماتی html و css آغاز می شود. در این سایت به شما پروژه هایی به عنوان تمرین داده می شود تا بتوانید مهارت های جدید ی یاد بگیرید و سپس شما می توانید به سراغ یک زبان برنامه نویسی تخصصی مانند پایتون یا php بروید.
2. HTML Dog’s Beginning HTML Guide
مجموعه آموزش های این سایت نسبت به سایت codecademy حجم کمتری دارد ولی به همان اندازه مفید است. HTML Dog سعی دارد راهی آسان را برای دنبال کردن مبانی HTML برای شما فراهم می کند.

3. Ruby on Rails Tutorial
Ruby on Rails یکی از محبوب ترین فریم ورک های طراحی و توسعه وب می باشد. اگر شما علاقه مند به طراحی وب سایت زیبایی برای خود هستید پیشنهاد می کنم کتاب Ruby on Rails tutorial تالیف Michael Hartl را مطالعه نمایید.
4. Mozilla Developer Network
در این سایت لیستی از آموزش های سودمند طراحی وب سایت آمده است که بیشتر بر آموزش html و css و جاوا اسکریپت تمرکز دارد.
5. PHP 101 for the Absolute Beginner
در این سایت آموزش برنامه نویسی سمت سرور با فریم ورک zend قرار داده شده است. استفاده از این فریم ورک آسان است و در زمان شما نیز صرفه جویی می شود.
6. GitHub for Beginners
GitHub یک ابزار همکاری برای بسیاری از پروژه های توسعه نرم افزاری است. اگر میخواهید در توسعه وب کار کنید، آشنایی با GitHub ضروری است. این برای استفاده افراد مبتدی بسیار سودمند است.
7. Non-Programmer’s Tutorial to Python 3
شما با استفاده از آموزش های موجود در این سایت می توانید به راحتی پایه های پایتون را مدیریت نمایید، اما مهمتر از همه، شما پایه های برنامه نویسی را در فرآیند خواهید آموخت.
8. 30 Days to Learn jQuery
jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که برای ساده سازی کار اسکریپت های سمت سرویس گیرنده طراحی شده است. اگر شما به دنبال استفاده از آن در توسعه وب هستید، این آموزش را بررسی کنید
9. Curriculum for N00bs
این سایت یک آموزش کامل برای طراحی و توسعه وب سایت است. با استفاده راهنما های تصویری بزرگ، شما به سرعت می توانید آنچه را که نیاز دارید به دست آورید و چگونگی رسیدن به آنجا را یاد بگیرید.
10. Coding Pitfalls for Beginners
توصیه می شود بعد از گذراندن دوره های طراحی و توسعه وب سایت مطالب این سایت را مطالعه نمایید. این سایت بعضی از اشتباهات رایجی که برنامه نویسان مرتکب می شوند را بررسی می کند.

امتیاز به سایت